2018 рік - Рік реалізації
правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Указ Президента України №361/2017 "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-Р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017 - 2019 роках»

Наказ від 19.01.2018 № 20 "Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» в закладах освіти Київського району"/Files/images/_2018/780-x-216-баннер-ЯМП-на-сайт-МЮ.jpg Pеалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Mета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Сайт проекту http://pravo.minjust.gov.ua/

Заходи

З нагоди оголошення 2018 року "Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!", з метою формування в учасників освітнього процесу правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінфомованості учнів щодо реалізації та захисту своїх прав з 22 лютого 2018 року по 05 березня 2018 року на базі методичного центру відбулася виставка-конкурс малюнків "Права дитини" серед учнів 4-6-х класів закладів загальної середньої освіти району. Детальніше ...

25 квітня 2018 року на базі Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області відбувся районний інтелектуальний турнір "Що? Де? Коли?" серед учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти. Детальніше ...

20.02.2018 cпівробітники Департаменту юстиції провели лекції для учнів 9-11-х класів. Детальніше...

У січні 2018 року в рамках проведення у 2018 році Року реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" в бібліотеках закладів загальної середньої освіти оформлено тематичні виставки та експозиції літератури правового змісту за темами: "Закон і ми", "Освіта та право", "Ми і закон", "Права людини - твої права", "Мої права - моє життя", "Знай і поважай закон", "Людина і закон" з метою формування в учасників освітнього процесу правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості учнів, вихованців, педагогів щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.


Галерея "Тематичні виставки та експозиції літератури правового змісту"

Кiлькiсть переглядiв: 306