Засідання районної колегії 09 червня 2016 року

/Files/images/DSCF2704.jpg

09 червня 2016 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради відбулось засідання районної колегії за темою «Шляхи підвищення ефективності методичної роботи на рівні району та навчального закладу».
У засіданні взяли участь: начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, методисти методичного центру, керівники загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів.
Директор методичного центру Управління освіти Настенко Ірина Василівна ознайомила учасників колегії з пріоритетними напрямами роботи щодо удосконалення методичної роботи в районі та закладах, звернула увагу на проблемні питання, що потребують першочергового вирішення.
При висвітленні питання щодо організації методичних заходів для різних категорій педагогічних працівників учасники колегії ознайомилися з результатами масового анкетування вчителів району на вивчення професійно значущих якостей, станом роботи з підвищення професійної компетентності педагогів дошкільних навчальних закладів, досвідом роботи районних методичних об'єднань вчителів початкової школи, районної Школи молодого вчителя та Школи кадрового резерву, досвідом роботи ХСШ №16 та ДНЗ №413.
Начальник управління Куценко Т.В зосередила увагу присутніх на важливості та актуальності зазначених питань, відмітила позитивні аспекти у роботі навчальних закладів з даних напрямків та окреслила коло завдань щодо удосконалення роботи у 2016/2017 н.р.

Порядок денний колегії

Матеріали колегії

/Files/images/_09.06.2016.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 336