Колегія за темою «Інноваційна та експериментальна діяльність в навчальних закладах району. Розвиток дослідницької культури учасників освітнього процесу»

Відповідно до річного плану управління освіти 13 червня 2013 року відбулось засідання колегії за темою «Інноваційна та експериментальна діяльність в навчальних закладах району. Розвиток дослідницької культури учасників освітнього процесу», на якій було проаналізовано стан організації інноваційної та експериментальної діяльності в навчальних закладах району, визначені шляхи підвищення рівня роботи навчальних закладів щодо розвитку дослідницької культури учасників освітнього процесу, надано рекомендації щодо удосконалення діяльності навчальних закладів із зазначених питань.

Програма колегії за темою «Інноваційна та експериментальна діяльність в навчальних закладах району. Розвиток дослідницької культури учасників освітнього процесу»

Рішення колегії за темою «Інноваційна та експериментальна діяльність в навчальних закладах району. Розвиток дослідницької культури учасників освітнього процесу» від 13.06.2013

Кiлькiсть переглядiв: 70