Районна колегія 09 червня 2015 року

9 червня 2015 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 відбулося засідання колегії управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.
У засіданні взяли участь: начальник управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Т.В., завідувач Харківської обласної психолого-медико-педагогічної консультації Вишнева І.М, методисти методичного центру, керівники загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів.
Під час розгляду питання «Формування готовності педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання» учасників колегії було ознайомлено з базовими принципами інклюзивної освіти, висвітлено стан роботи щодо впровадження інклюзивного навчання в навчальних закладах району, ознайомлено з досвідом роботи ДНЗ № 87 з формування готовності до впровадження інклюзії та визначено завдання щодо реалізації інклюзії в навчальних закладах району у новому навчальному році.
Завідувач ПМПК Вишнева І.М. виступила з питанням щодо медичного та психологічного аспектів в розвитку гіперактивної дитини, особливостей роботи педагогічного колективу з дітьми даної категорії та запросила керівників закладів до співпраці у роботі з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку.
При висвітленні питання «Сучасні вимоги до якості освіти дітей дошкільного віку в контексті оновлених стандартів» учасники колегії ознайомилися з аналізом стану реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти в дошкільних навчальних закладах району, шляхах підвищення її ефективності та заслухали виступи завідувачів ДНЗ щодо реалізації варіативної складової «Хореографія» і «Іноземна мова».
Начальник управління Куценко Т.В зосередила увагу присутніх на важливості та актуальності зазначених питань, відмітила позитивні аспекти у роботі навчальних закладів з даних напрямків та окреслила коло завдань щодо удосконалення роботи у 2015/2016 н.р.

Порядок денний колегії

Проект рішення колегії


Галереї "Засідання районної колегії 09 червня 2015 року"

Кiлькiсть переглядiв: 111