Господарча група Управління освіти

Адреса: м. Харків, вул. Чернишевська, 26
телефон: (057) 725-24-87
e-mail: ruo_hos@ukr.net

Метою та завданням господарчої групи Управління освіти є створення умов для поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти району.


Лихольот Ігор Володимирович

Начальник господарчої групи (координує роботу спеціалістів господарчої групи, здійснює контроль за проведенням ремонтних робіт закладів освіти, є відповідальним за теплове та електрогосподарство в закладах освіти району).


Борисович Алла Сергіївна

Інженер господарчої групи (здійснює контроль за температурним режимом у закладах освіти району в осінньо-зимовий період, контролює енергозбереження систем електро-, тепло- та водопостачання, укладає договори з комунальними підприємствами, працює з поштовою документацією).


Василенко Валерія Олександрівна

Інженер господарчої групи (здійснює планування закупівлі меблів, технологічного обладнання, ремонтних робіт у закладах освіти, контролює енергозбереження систем електро-, тепло- та водопостачання, оприлюднює інформацію щодо використання публічних коштів на єдиному веб-порталі відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»).


Скоромна Альона Анатоліївна

Інженер з охорони праці господарчої групи (здійснює контроль та надає методичну допомогу щодо стану охорони праці в закладах освіти району, контролює виконання заходів, наказів, розпоряджень з охорони праці, додержання у підрозділах Управління освіти законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці).


Рибалкіна Валентина Іванівна

Завгосп господарчої групи (здійснює облік матеріальних цінностей, видачу дезінфікуючих засобів, зняття показників лічильників Управління освіти).


Іванова Олеся Петрівна

Секретар господарчої групи (організовує прийом відвідувачів, веде телефонні переговори, складає листи та короткі розпорядчі документи на підставі усних розпоряджень керівника, отримує, реєструє та систематизує кореспонденцію, що надійшла на адресу господарчої групи, веде діловодство).


Жидков Віктор Семенович

Водій господарчої групи (забезпечує своєчасну подачу автомобіля, здійснює щоденне оформлення подорожніх листів службового легкового автомобіля, слідкує за технічним станом автомобіля).


Шевченко Алла Дмитрівна

Прибиральниця службових приміщень (здійснює прибирання службових приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів)

Кiлькiсть переглядiв: 452