Господарча група

Адреса: м. Харків, вул. Чернишевська, 26
телефон: (057) 725-24-87
e-mail: ruo_hos@ukr.net


Лихольот Ігор Володимирович

Начальник господарчої групи (координує роботу спеціалістів господарчої групи, здійснює контроль за проведенням ремонтних робіт закладів освіти, є відповідальним за теплове та електрогосподарство в закладах освіти району).


Борисович Алла Сергіївна

Інженер господарчої групи (здійснює контроль за температурним режимом у закладах освіти району в осінньо-зимовий період, контролює енергозбереження систем електро-, тепло- та водопостачання, укладає договори з комунальними підприємствами, працює з поштовою документацією).


Сірик Юлія Сергіївна

Інженер господарчої групи


Вакансія

Інженер з охорони праці господарчої групи (здійснює контроль та надає методичну допомогу щодо стану охорони праці в закладах освіти району, контролює виконання заходів, наказів, розпоряджень з охорони праці, додержання у підрозділах Управління освіти законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці).


Іванова Олеся Петрівна

Секретар (організовує прийом відвідувачів, веде телефонні переговори, складає листи та короткі розпорядчі документи на підставі усних розпоряджень керівника, отримує, реєструє та систематизує кореспонденцію, що надійшла на адресу, веде діловодство).


Жидков Віктор Семенович

Водій господарчої групи (забезпечує своєчасну подачу автомобіля, здійснює щоденне оформлення подорожніх листів службового легкового автомобіля, слідкує за технічним станом автомобіля).


Шевченко Алла Дмитрівна

Прибиральниця службових приміщень (здійснює прибирання службових приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів)

Кiлькiсть переглядiв: 737