Господарча група

Адреса: м. Харків, вул. Чернишевська, 26
телефон: (057) 725-24-87
e-mail: ruo_hos@ukr.net


Вернигора Олег Олександрович

Начальник господарчої групи (координує роботу спеціалістів господарчої групи, здійснює контроль за проведенням ремонтних робіт закладів освіти, є відповідальним за теплове та електрогосподарство в закладах освіти району).


Лихольот Ігор Володимирович

Інженер з охорони праці


Борисович Алла Сергіївна

Інженер господарчої групи (здійснює контроль за температурним режимом у закладах освіти району в осінньо-зимовий період, контролює енергозбереження систем електро-, тепло- та водопостачання, укладає договори з комунальними підприємствами, працює з поштовою документацією).


Сірик Юлія Сергіївна

Інженер господарчої групи (щоквартально оновлює інформацію щодо договорів, актів виконаних робіт на сайті edata.gov.ua, здійснює контроль за приведенням територій закладів освіти від снігу та льоду, листя та ін., узагальнює інформацію про розриття та відкриті люки на території закладів освіти та ін.).


Іванова Олеся Петрівна

Секретар (організовує прийом відвідувачів, веде телефонні переговори, складає листи та короткі розпорядчі документи на підставі усних розпоряджень керівника, отримує, реєструє та систематизує кореспонденцію, що надійшла на адресу, веде діловодство).


Шевченко Алла Дмитрівна

Прибиральниця службових приміщень (здійснює прибирання службових приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів)


Кочмарьов Олег Вікторович

Водій

Кiлькiсть переглядiв: 887