• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Заклади освіти
  • Графік прийому громадян керівниками закладів освіти Київського району комунальної форми власності

Графік прийому громадян керівниками закладів освіти
Київського району комунальної форми власності

Заклад освіти П.І.Б. керівника закладу освіти День прийому громадян Години прийому
Заклади загальної середньої освіти
ХГ № 1 Романова Олена Володимирівна середа 14.00 – 17.00
ХПЛ № 4 Черевань Ірина Іванівна середа 15.00 – 17.30
ХЗОШ № 5 Ткачова Катерина Іванівна середа 14.00 – 17.00
ХТЛ № 9 Заступник директора, яка виконує обов'язки директора
Сівковська Ганна Олександрівна
середа 15.00 – 18.00
ХСШ № 16 Д`якова Ірина Анатоліївна четвер 14.30 – 16.00
ХСШ № 17 Касеко Ірина Ігорівна середа 14.00 – 16.30
п’ятниця 09.00 – 12.00
ХЗОШ № 36 Ричкова Лариса Володимирівна понеділок 08.00 – 10.00
середа 15.00 – 17.00
п’ятниця 15.00 – 17.00
ХЗОШ № 37 Жовтун Тетяна Станіславівна середа 15.00 – 18.00
ХЗОШ № 52 Прибиловська Наталія Василівна п’ятниця 15.00 – 17.30
ХГ № 55 Дементьєва Ірина Павлівна середа 15.00 – 17.00
ХСШ № 62 Гряник Олександр Григорович понеділок 15.00 – 18.00
ХЗОШ № 96 Єфіменко Олександр Георгійович середа 15.00 – 18.00
ХЗОШ № 100 Ткач Вікторія Володимирівна понеділок 15.00 – 17.00
четвер
ХЛ № 107 Вєдяєва Олена Володимирівна понеділок 15.00 – 17.00
ХЗОШ № 110 Уліцька Ольга Михайлівна четвер 15.00 – 17.00
ХСШ № 133 Савіцька Ірина Юріївна середа 15.00 – 18.00
ХСШ № 134 Шепель Світлана Юріївна середа 14.00 – 16.00
ХЗОШ № 158 Назарова Ольга Володимирівна понеділок 14.00 – 18.00
четвер
ХЗОШ № 164 Борщик Лариса Миколаївна вівторок 15.00 – 17.00
четвер 09.00 – 11.00
ХЗОШ № 165 Єфіменко Інна Владленівна середа 15.00 – 17.30
ХСШ № 166 Коломієць Світлана Радіонівна понеділок 15.00 – 18.00
ХСШ № 170 Шойхет Григорій Йосипович понеділок 10.00 – 14.00
четвер 14.00 – 18.00
ХГ № 172 Уткіна Олександра Андріївна понеділок 15.00 – 17.00
п’ятниця 10.00 – 12.00
Заклади дошкільної освіти
ДНЗ № 2 Кириченко Галина Валеріївна понеділок 09.00 – 11.00
середа 15.00 – 17.00
ДНЗ № 4 Артемьєва Світлана Сергіївна середа 15.00 – 18.00
п’ятниця 08.00 – 12.00
ДНЗ № 22 Власова Оксана Віталіївна понеділок 10.00 – 12.00
середа 16.00 – 18.00
ДНЗ № 25 Денчик Олена Олегівна понеділок 08.00 – 11.00
середа 15.00 – 18.00
ДНЗ № 36 Лаврова Марина Василівна середа 15.00 – 18.00
п’ятниця 08.00 – 13.00
ДНЗ № 66 Леонідова Олена Анатоліївна вівторок 09.00 – 11.00
четвер 15.00 – 18.00
ДНЗ № 74 Іржавська Олена Вікторівна понеділок 09.30 – 11.00
середа 15.00 – 17.00
ДНЗ № 87 Шевченко Ольга Олександрівна вівторок 09.00 – 11.00
середа 16.00 – 18.30
ДНЗ № 101 Ващенко Ірина Василівна вівторок 15.00 – 17.00
п’ятниця 09.00 – 12.00
ДНЗ № 108 Московченко Людмила Володимирівна вівторок 09.00 – 11.00
середа 15.00 – 17.00
ДНЗ № 109 Кучерява Галина Миколаївна вівторок 14.00 – 18.00
середа 10.00 – 12.00
ДНЗ № 119 Туманова Наталя Євгенівна понеділок 08.00 – 10.00
середа 14.00 – 18.00
ДНЗ № 123 Ткач Ірина Миколаївна понеділок 10.00 – 13.00
середа 14.00 – 18.00
ДНЗ № 136 Скорикова Ольга Валеріївна вівторок 09.00 – 11.00
середа 15.00 – 17.00
ДНЗ № 180 Тимохіна Світлана Дмитрівна вівторок 14.00 – 17.00
четвер 09.00 – 12.00
ДНЗ № 222 Шашковська Юлія Анатоліївна понеділок 15.00 – 17.00
п’ятниця 09.00 – 11.00
ДНЗ № 242 Яковлєва Ольга Олександрівна понеділок 09.00 – 11.00
середа 15.00 – 18.00
ДНЗ № 248 Коваленко Наталія Миколаївна вівторок 14.00 – 18.00
четвер 10.00 – 12.00
ДНЗ № 264 Круглова Тамара Василівна понеділок 08.00 – 11.00
середа 16.00 – 18.00
ДНЗ № 370 Скороход Оксана Леонідівна вівторок 08.00 – 11.00
четвер 15.00 – 18.00
ДНЗ № 373 Ткаченко Ольга Миколаївна понеділок 08.00 – 10.00
середа 15.00 – 18.00
ДНЗ № 374 Вихователь, яка виконує обов'язки завідувача

Шевченко Оксана Анатоліївна
вівторок 15.00 – 17.00
п’ятниця 08.30 – 11.30
ДНЗ № 382 Романенко Світлана Анатоліївна вівторок 09.00 – 11.00
середа 15.00 – 17.00
ДНЗ № 395 Бойко Наталія Олексіївна понеділок 08.00 – 11.00
середа 15.00 – 18.00
ДНЗ № 396 Єрмола Тетяна Юріївна понеділок 09.00 – 12.00
середа 15.00 – 18.00
ДНЗ № 397 Хребчук Олена Євгенівна вівторок 14.00 – 17.00
четвер 08.00 – 13.00
ДНЗ № 410 Осіпова Юлія Геннадіївна понеділок 15.00 – 17.00
середа 09.00 – 11.00
ДНЗ № 413 Вітер Лілія Юріївна понеділок 09.00 – 11.00
середа 16.00 – 18.00
ДНЗ № 464 Івахненко Наталя Костянтинівна середа 15.00 – 18.00
четвер 09.00 – 10.30
Заклади позашкільної освіти
КДЮСШ № 1 Андрусенко Юрій Володимирович вівторок 14.00 – 17.00
КДЮСШ № 2 Мамедов Олександр Арифович понеділок 09.00 – 12.00
четвер 14.00 – 16.00
ЦПО «Вектор» Петрова Ірина Василівна середа 14.00 – 17.00
ЦДЮТ № 3 Жиліна Любов Василівна середа 15.00 – 18.00
Школа мистецтв Акімов Олександр Борисович середа 14.00 – 17.00
УВАГ Білопольський Ігор Михайлович понеділок 16.00 – 17.00
середа 16.00 – 17.00
четвер 16.00 – 17.00
субота 11.00 – 12.00
Кiлькiсть переглядiв: 107