№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада | Заклад освіти | Кандидат (доктор) яких наук |
1. | Настенко Ірина Василівна | завідувач центру освітніх технологій | Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради | Кандидат фізико-математичних наук |
Заклади загальної середньої освіти |
2. | Черкашина Тетяна Сергіївна | вчитель економіки за сумісництвом | комунальний заклад «Харківський ліцей № 1 Харківської міської ради» | Кандидат економічних наук |
3. | Черевань Ірина Іванівна | директор | комунальний заклад «Харківський ліцей № 4 Харківської міської ради» | Кандидат педагогічних наук |
4. | Бикова Тетяна Володимирівна | вчитель фізики за сумісництвом | комунальний заклад «Харківський ліцей № 16 Харківської міської ради» | Кандидат технічних наук |
5. | Івасішина Сюзанна Вікторівна | вчитель англійської мови | комунальний заклад «Харківський ліцей № 17 Харківської міської ради» | Кандидат педагогічних наук |
6. | Ричкова Лариса Володимирівна | директор | комунальний заклад «Харківський ліцей № 36 Харківської міської ради» | Кандидат педагогічних наук |
7. | Бондаренко Ольга Володимирівна | вчитель фізики | комунальний заклад «Харківський ліцей № 37 Харківської міської ради» | Кандидат фізико-математичних наук |
8. | Смирнова Карина Дмитріївна | вчитель економіки | комунальний заклад «Харківський ліцей № 62 Харківської міської ради» | Кандидат педагогічних наук |
9. | Шаповал Олена Генріхівна | вчитель математики | комунальний заклад «Харківський ліцей № 62 Харківської міської ради» | Кандидат філософських наук |
10. | Мокроменко Олена Володимирівна | заступник директора знавчально-виховної роботи | комунальний заклад «Харківський ліцей № 100 Харківської міської ради» | Кандидат педагогічних наук |
11. | Тіщенко Олена Миколаївна | вчитель народно-сценічного танцю | комунальний заклад «Харківський ліцей мистецтв № 133 Харківської міської ради» | Кандидат педагогічних наук |
12. | Чернякова Вікторія Едуардівна | вчитель рисунка | комунальний заклад «Харківський ліцей мистецтв № 133 Харківської міської ради» | Кандидат педагогічних наук |
13. | Ткаченко Вікторія Миколаївна | заступник директора знавчально-виховної роботи | комунальний заклад «Харківський ліцей № 134 Харківської міської ради» | Кандидат біологічних наук |
14. | Кашаба Ольга Юріївна | вчитель історії за сумісництвом | комунальний заклад «Харківський ліцей № 134 Харківської міської ради» | Кандидат історичних наук |
15. | Горбач Тетяна Вікторівна | вчитель хімії табіології за сумісництвом | комунальний заклад «Харківський ліцей № 158 Харківської міської ради» | Кандидат біологічних наук |
16. | Іванов Андрій Миколайович | вчитель фізичної культури | комунальний заклад «Харківський ліцей № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради» | Кандидат історичних наук |
17. | Руднєв Олександр Віталійович | вчитель фізики | комунальний заклад «Харківський ліцей № 170 Харківської міської ради» | Кандидат технічних наук |
18. | Стрельченко Катерина Вікторівна | директор | товариство з обмеженою відповідальністю Приватний заклад «Харківський ліцей «Освітній простір «Гравітація» Харківської області | Кандидат біологічних наук |
19. | Прокопенко Микола Вікторович | вчитель математики за сумісництвом | товариство з обмеженою відповідальністю Приватний заклад «Харківський ліцей «Освітній простір «Гравітація» Харківської області | Кандидат технічних наук |
20. | Бровдій Алла Михайлівна | вчитель правознавства за сумісництвом | товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області» | Кандидат юридичних наук |
21. | Гришко Алла Анатоліївна | практичний психолог | товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області» | Кандидат психологічних наук |
22. | Коваленко Сергій Володимирович | вчитель інформатики за сумісництвом | товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області» | Кандидат технічних наук |
23. | Кузнєцова Тетяна Леонідівна | вчитель біології | товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області» | Кандидат сільськогоспо-дарських наук |
24. | Михайленко Ірина Володимирівна | вчитель математики за сумісництвом | товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області» | Кандидат педагогічних наук |
25. | Олійник Ольга Віталіївна | вчитель англійської мови за сумісництвом | товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області» | Кандидат наук із соціальних комунікацій |
26. | Юрченко Дмитро Юрійович | вчитель географії, історії | товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області» | Кандидат історичних наук |
27. | Шилкунова Зоя Ігорівна | вчитель початкових класів | спеціалізована економіко-правова школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» | Кандидат педагогічних наук |
28. | Хименко Наталя Львівна | вчитель хімії за сумісництвом | спеціалізована економіко-правова школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» | Кандидат хімічних наук |
29. | Кузнєцова Тетяна Леонідівна | вчитель біології за сумісництвом | спеціалізована економіко-правова школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» | Кандидат сільськогоспо-дарських наук |
30. | Юрченко Дмитро Юрійович | вчитель географії за сумісництвом | спеціалізована економіко-правова школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» | Кандидат історичних наук |
31. | Суптело Ольга Сергіївна | вчитель географії | приватний заклад загальної середньої освіти «Харківський ліцей "ІТ Степ Скул Харків» Харківської області | Доктор філософії |
Заклади позашкільної освіти |
32. | Акімов Олександр Борисович | директор | комунальний заклад «Школа мистецтв Харківської міської ради» | Кандидат історичних наук |
33. | Мартинова Ірина Станіславівна | керівник гуртка за сумісництвом | комунальний заклад «Школа мистецтв Харківської міської ради» | Кандидат історичних наук |
34. | Пархоменко Марія Вікторівна | керівник гуртка | комунальний заклад «Школа мистецтв Харківської міської ради» | Кандидат історичних наук |
35. | Сосницький Юрій Олександрович | керівник гуртка за сумісництвом | комунальний заклад «Школа мистецтв Харківської міської ради» | Кандидат наук мистецтвознавства |
36. | Синюрка Світлана Олександрівна | керівник гуртка | комунальний заклад «Школа мистецтв Харківської міської ради» | Кандидат історичних наук |