СПИСОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ МАЮТЬ ЗВАННЯ «МАЙСТЕР СПОРТУ», «ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР СПОРТУ»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Місце роботи, посада Почесне звання Рік присвоєння
1. Єфіменко Анастасія Володимирівна ДНЗ № 109, інструктор з фізкультури Майстер спорту 2010
2. Стецюк Світлана Вікторівна ДНЗ № 413, інструктор з фізкультури Майстер спорту 1981
3. Тітов Микола Павлович ХСШ № 17, учитель фізичної культури Майстер спорту 1985
4. Бутенко Наталя Юріївна ХЗОШ № 52, учитель фізичної культури Майстер спорту 1985
5. Лукаш Людмила Вікторівна ХГ № 55, учитель фізичної культури Майстер спорту 1991
6. Скригін Антон Віталійович ХГ № 55, учитель фізичної культури Майстер спорту 2008
7. Слинько Дмитро Олексійович ХЗОШ № 100, учитель фізичної культури Майстер спорту 2010
8. Звягінцева Ірина Миколаївна ХЗОШ № 100, учитель фізичної культури Майстер спорту 2002
9. Путятін Анатолій Михайлович ХЗОШ № 110, учитель фізичної культури Майстер спорту 1973
10. Івакін Тарас Анатолійович ХСШ № 133, учитель фізичної культури Заслужений Майстер спорту України 2002
11. Калініна Лариса Іванівна ХСШ № 134, учитель фізичної культури Майстер спорту 1976
12. Британ Наталія Олександрівна ХЗОШ № 164, керівник гуртка Майстер спорту 1997
13. Гаврилова Людмила Петрівна ХГ № 172, учитель біології Майстер спорту 1989
14. Імангулова Діяна Гільманівна ЦДЮТ № 3, керівник гуртка Майстер спорту 1991
15. Павліченко Андрій Віталійович ЦПО « Вектор», керівник гуртка Майстер спорту 2016
16. Гранкін Геннадій Вікторович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Заслужений тренер України 2005
майстер спорту 1983
17. Булгаков Артем Миколайович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2003
18. Євтифієв Андрій Сергійович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2008
19. Абабова Алла Володимирівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1986
20. Матвієвський Євген Анатолійович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1989
21. Зубко Андрій Віталійович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Заслужений тренер України 2001
Майстер спорту 1979
22. Зубко Інна Володимирівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1983
23. Кірюшина Людмила Борисівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1966
24. Панова Катерина Василівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1991
25. Гончаренко Ірина Анатоліївна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1976
26. Малик Юлія Іванівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2017
27. Рябченко Ольга Вікторівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2005
28. Мамедов Олександр Арифович КДЮСШ № 2, директор Майстер спорту 1993
29. Білоконь Олександра Сергіївна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2010
30. Бухало Віктор Федорович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Заслужений тренер України 2006
Майстер спорту 1995
31. Долгополов Андрій Васильович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2002
32. Жеребчевський Антон Сергійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
33. Жеребчевський Олексій Сергійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2007
34. Зайцев Борис Генріхович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1980
35. Кірсанова-Старонь Оксана Петрівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1992
36. Крівчач Віктор Костянтинович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1983
37. Надеїн Олександр Володимирович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2009
38. Немцева Юлія Миколаївна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2005
39. Рисенков Олег Юрійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1972
40. Руднєв Сергій Валентинович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2004
41. Скригін Антон Віталійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
42. Тростянський Станіслав Геннадійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2012
43. Ульянов Артем Юрійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2002
44. Шаньшин Євген Геннадійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2002
45. Шаньшина Юлія Вікторівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2003
46. Янковський Валерій Іванович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1977
47. Яновський Олександр Олегович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1980
48. Шевченко Віктор Іванович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Заслужений тренер України 2003
49. Лелях Марія Вадимівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
50. Петрюк Ольга Володимирівна ХПЗОШ «Лєствіца», учитель фізичної культури Майстер спорту 2009
51. Кухтенкова Ніна Анатоліївна ХПЗОШ «Лєствіца», учитель фізичної культури Майстер спорту 2008
Кiлькiсть переглядiв: 25