СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ,
ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ, ГРАМОТОЮ ТА ПОДЯКОЮ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Посада, місце роботи Рік присвоєння
ПОЧЕСНА ГРАМОТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
1. Куценко Тетяна Володимирівна начальник Управління освіти 2000
2. Ліпейко Володимир Іванович заступник начальника Управління освіти 2005, 2011
3. Настенко Ірина Василівна завідувач центру освітніх технологій Управління освіти 2012
4. Москалець Любов Григорівна методист центру освітніх технологій Управління освіти 2007
5. Свідєрська Надія Павлівна методист центру освітніх технологій Управління освіти 2001
6. Сиромятнікова Людмила Миколаївна методист центру освітніх технологій Управління освіти 2001
7. Уляк Діана Костянтинівна методист центру освітніх технологій Управління освіти 1980, 1984, 2001, 2004
8. Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна вчитель біології ХГ № 1 2012, 2013
9. Денисюк Любов Іванівна директор ХТЛ № 9 2005
10. Островна Діана Леонідівна заступник директора з навчально-виховної роботи ХТЛ № 9 2006
11. Касеко Ірина Ігорівна директор ХСШ № 17 2012
12. Тарасенко Олена Іванівна вчитель англійської мови ХСШ № 17 2004
13. Стадник Любов Григорівна вчитель математики ХСШ № 17 2001
14. Чопікян Анжеліна Володимирівна вчитель української мови та літератури ХСШ № 17 2005
15. Шалатова Олена Аріївна вчитель англійської мови ХСШ № 17 2006
16. Тимофєєва Людмила Григорівна вчитель фізики ХЗОШ № 36 2004
17. Бабенко Людмила Василівна вчитель математики ХЗОШ № 37 2004
18. Клименко Ольга Іванівна вчитель французької мови ХЗОШ № 37 2005
19. Прибиловська Наталія Василівна директор ХЗОШ № 52 2008
20. Дементьєва Ірина Павлівна директор ХГ № 55 2003
21. Лісовенко Наталія Леонідівна заступник директора знавчально-виховної роботи ХГ № 55 2012
22. Коваленко Олександра Василівна вчитель хімії ХГ № 55 2004
23. Микитченко Леонід Іванович вчитель трудового навчання ХГ № 55 2004
24. Логінов Микола Миколайович вчитель трудового навчання ХСШ № 62 2007
25. Полєхіна Ольга Миколаївна заступник директора з навчально-виховної роботи ХЗОШ № 100 2003
26. Стрельнікова Ірина Михайлівна вчитель трудового навчання ХЗОШ № 100 2001
27. Тимошенко Лариса Миколаївна вчитель хімії ХЗОШ № 100 2004
28. Сологуб Наталія Іванівна вчитель фізики ХЗОШ № 100 2006
29. Михайліченко Валентина Петрівна вчитель біології ХЛ № 107 2010
30. Охрій Людмила Іванівна заступник директора з навчально-виховної роботи ХЛ № 107 2012
31. Богданова Людмила Євгенівна вчитель хімії ХСШ № 133 2012
32. Борщик Лариса Миколаївна директор ХЗОШ № 164 2002
33. Олійник Лідія Петрівна вчитель української мови та літератури ХЗОШ №164 2012
34. Рисована Зінаїда Георгіївна вчитель початкових класів ХЗОШ № 164 2008
35. Кіясь Світлана Вікторівна вчитель початкових класів ХЗОШ № 165 2001
36. Козубенко Ірина Сергіївна вчитель французької мови ХСШ № 166 2008
37. Борікін Андрій Борисович вчитель історії ХСШ № 166 2008
38. Потопахіна Лідія Іванівна педагог-організатор ХСШ № 166 2000
39. Пляшешник Вікторія Іванівна вчитель фізичної культури ХСШ № 166 2010
40. Поліщук Наталія Валентинівна вчитель фізики ХСШ № 166 2012
41. Шойхет Григорій Йосипович директор ХСШ № 170 2009
42. Вайнберг Тетяна Борисівна заступник директора з навчально-виховної роботи ХСШ № 170 2004
43. Уткіна Олександра Андріївна директор ХГ № 172 2000
44. Мощенок Надія Дмитрівна заступник директора знавчально-виховної роботи ХГ № 172 2008
45. Домокош Ольга Андріївна заступник директора знавчальної роботи ХГ № 172 2005
46. Бухман Олена Роменівна заступник директора звиховної роботи ХГ № 172 2012
47. Грецьких Валентина Миколаївна вчитель початкових класів СЕПШ НУА 2004
48. Назаренко Антоніна Андріївна вчитель початкових класів СЕПШ НУА 2006
49. Шмулик Світлана Олексіївна вчитель української мови та літератури ХПАХЛ 2011
50. Снурников Володимир Федорович інструктор-методист КДЮСШ № 1 2000
51. Жиліна Любов Василівна директор ЦДЮТ № 3 2001
52. Федцова Людмила Іванівна керівник гуртка ЦДЮТ № 3 2012
53. Мігунов Володимир Лаврентійович керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» 2013
54. Фомін Михайло Володимирович керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» 2008
55. Лаврова Марина Василівна завідувач ДНЗ № 36 1999
56. Єрьоміна Наталія Яківна вихователь ДНЗ № 87 2000
57. Круглова Тамара Василівна завідувач ДНЗ № 264 2012
58. Гучанова Тамара Володимирівна вихователь ДНЗ № 410 2004
ГРАМОТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
1. Петришена Оксана Миколаївна головний спеціаліст Управління освіти 2019
2. Зибіна Ірина Анатоліївна керівник гуртка ХСШ № 62 2020
3. Пархоменко Марія Вікторівна керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» 2020
ПОДЯКА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
1. Петришена Оксана Миколаївна головний спеціаліст Управління освіти 2017
2. Молодика Олена Валентинівна вчитель російської мови та літератури ХГ № 1 2020
3. Довгань Галина Дмитріївна вчитель географії ХЗОШ № 5 2020
4. Неплюєва Ольга Вікторівна вчитель іспанської мови ХСШ№17 2021
5. Ричкова Лариса Володимирівна директор ХЗОШ № 36 2016
6. Дементьєва Ірина Павлівна директор ХГ № 55 2017
7. Лісовенко Наталія Леонідівна заступник директора знавчально-виховної роботи ХГ № 55 2017
8. Зибіна Ірина Анатоліївна керівник гуртка ХСШ № 62 2018
9. Логінов Микола Миколайович вчитель трудового навчання ХСШ № 62 2019
10. Лагутіна Ніна Георгіївна викладач хорового відділення ХСШ № 133 2020
11. Шейко Ірина Юріївна вчитель російської мови та літератури ХСШ № 133 2020
12. Двернюк Лілія Сергіївна заступник директора знавчально-виховної роботи ХСШ № 134 2018
13. Крючкова Олена Володимирівна керівник гуртка ХЗОШ № 158 2018
14. Васютенко Вікторія Вячеславівна вчителя початкових класів ХЗОШ№ 165 2021
15. Шойхет Григорій Йосипович директор ХСШ № 170 2019
16. Брохштут Валерія Юхимівна вчитель івриту ХСШ № 170 2018
17. Андрусенко Юрія Володимирович директор КДЮСШ № 1 2015
18. Пархоменко Марія Вікторівна керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» 2014
19. Мігунов Володимир Лаврентійович керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» 2019
20. Машинець Ліна Юріївна керівник гуртка ЦДЮТ № 3 2020
Кiлькiсть переглядiв: 879