СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА, НАГОРОДЖЕНИХ НАГРУДНИМ ЗНАКОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ «ВІДМІННИК ОСВІТИ»

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові Місце роботи, посада Рік присвоєння
1. Куценко Тетяна Володимирівна Начальник Управління освіти 2001
2. Настенко Ірина Василівна Директор методичного центру Управління освіти 2016
3. Москалець Любов Григорівна Методист методичного центру Управління освіти 1991
4. Свідєрська Надія Павлівна Методист методичного центру Управління освіти 1986
5. Сиромятнікова Людмила Миколаївна Методист методичного центру Управління освіти 2002
6. Уляк Діана Костянтинівна Методист методичного центру Управління освіти 1984, 1987
Заклади загальної середньої освіти
7. Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна ХГ № 1, учитель біології 2017
8. Клунна Оксана Омелянівна ХЗОШ № 5, учитель англійської мови 1989
9. Максименко Лідія Максимівна ХСШ № 16, учитель англійської мови 2004
10. Жигайло Раїса Іванівна ХСШ № 16, вихователь ГПД 2013
11. Стадник Любов Григорівна ХСШ № 17, учитель математики 2001
12. Щербак Галина Дмитрівна ХСШ № 17, учитель початкових класів 1990
13. Юхіна Ірина Миколаївна ХСШ № 17, учитель англійської мови 2004
14. Тимофєєва Людмила Григорівна ХЗОШ № 36, учитель фізики 1994
15. Дем’яненко Ніна Миколаївна ХЗОШ № 37, учитель початкових класів 1984
16. Прибиловська Наталія Василівна ХЗОШ № 52, директор 1990
17. Васянович Олена Олександрівна ХЗОШ № 52, учитель початкових класів 1985
18. Дементьєва Ірина Павлівна ХГ № 55, директор 2008
19. Коваленко Олександра Василівна ХГ № 55, учитель хімії 2009
20. Костенко Тетяна Петрівна ХГ № 55, учитель української мови та літератури 1990
21. Микитченко Леонід Іванович ХГ № 55, учитель трудового навчання 2009
22. Поліщук Лідія Дмитрівна ХГ № 55, учитель математики 1991
23. Ушакова Ніна Андріївна ХГ № 55, учитель хімії 2012
24. Гряник Олександр Григорович ХСШ № 62, директор 2011
25. Гороховський Маркіян Васильович ХСШ № 62, учитель фізики 1980
26. Косьміна Людмила Петрівна ХСШ № 62, учитель російської мови та літератури 1986
27. Логінов Микола Миколайович ХСШ № 62, учитель трудового навчання 2010
28. Рябчикова Ольга Василівна ХСШ № 62, учитель математики 1991
29. Слютенко Наталя Миколаївна ХСШ № 62, учитель англійської мови 1986
30. Рябовол Василь Петрович ХЗОШ № 96, учитель музики 1990
31. Свидло Ганна Олексіївна ХЗОШ № 96, учитель української мови та літератури 1989
32. Сологуб Наталія Іванівна ХЗОШ № 100, учитель фізики 1994
33. Огурцова Наталія Степанівна ХЛ № 107, керівник гуртка 2005
34. Семененко Ольга Петрівна ХЛ № 107, учитель біології 2004
35. Максимова Любов Вікторівна ХЛ № 107, учитель початкових класів 1991
36. Михайліченко Валентина Петрівна ХЛ № 107, учитель біології 2012
37. Меделяєв Володимир Миколайович ХЛ № 107, учитель історії 1999
38. Веприк Світлана Анатоліївна ХЛ № 107, учитель інформатики 2001
39. Калюжна Наталя Іванівна ХЗОШ № 110, учитель німецької мови 1991
40. Шаповалова Лариса Василівна ХСШ № 133, учитель англійської мови 1989, 1991
41. Савіних Раїса Іванівна ХСШ № 133, викладач музико-теоретичних дисциплін 1992
42. Лагутіна Ніна Георгіївна ХСШ № 133, викладач хорового відділення 2009
43. Давиденко Тамара Пантеліївна ХСШ № 134, учитель німецької мови 1991
44. Пилипенко Олена Володимирівна ХСШ № 134, учитель української мови та літератури 2012
45. Борщик Лариса Миколаївна ХЗОШ № 164, директор 2007
46. Кіясь Світлана Вікторівна ХЗОШ № 165, учитель початкових класів 2002
47. Козубенко Ірина Сергіївна ХСШ № 166, учитель французької мови 2013
48. Собіна Валентина Іванівна ХСШ № 166, учитель історії 1995
49. Мельников Юрій Олександрович ХСШ № 166, учитель географії 1999
50. Потопахіна Лідія Іванівна ХСШ № 166, учитель російської мови та літератури 2001
51. Шойхет Григорій Йосипович ХСШ № 170, директор 2015
52. Уткіна Олександра Андріївна ХГ № 172, директор 2001
53. Мощенок Надія Дмитрівна ХГ № 172, заступник директора з навчально-виховної роботи 2012
54. Райков Андрій Михайлович ХПНВК «Гімназія ОЧАГ», заступник директора з навчально-виховної роботи 2004
55. Рожкова Ганна Іванівна ХПНВК «Ліцей Професіонал», учитель математики 2011
56. Бєльчікова Лариса Яківна СЕПШ НУА, учитель російської мови та літератури 1992
57. Бикова Тетяна Григорівна СЕПШ НУА, учитель початкових класів 1991
58. Галака Валентина Іванівна СЕПШ НУА, учитель української мови та літератури 1992
59. Грецьких Валентина Миколаївна СЕПШ НУА, учитель початкових класів 2008
60. Назаренко Антоніна Андріївна СЕПШ НУА, учитель початкових класів 2008
Заклади дошкільної освіти
61. Лаврова Марина Василівна ДНЗ № 36, завідувач 2006
62. Бичкова Олена Петрівна ДНЗ № 119, вихователь-методист 1992
63. Свинаренко Раїса Григорівна ДНЗ № 136, завідувач 2006
64. Кисіль Тетяна Олексіївна ДНЗ № 373, завідувач 2012
65. Сівтунова Валентина Михайлівна ДНЗ № 374, завідувач 2008
66. Сурженко Ірина Петрівна ДНЗ № 374, вчитель-логопед 2000
Заклади позашкільної освіти
67. Жиліна Любов Василівна ЦДЮТ № 3, директор 1996
68. Федцова Людмила Іванівна ЦДЮТ № 3, керівник гуртка 2016
69. Мігунов Володимир Лаврентійович Школа мистецтв, заступник директора з навчально-виховної роботи 2017
Кiлькiсть переглядiв: 605