Список працівників Київського району м. Харкова,
нагороджених нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти»

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Місце роботи, посада Рік присвоєння
1. Куценко Тетяна Володимирівна Начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради 2001
2. Настенко Ірина Василівна Директор методичного центру Управління освіти 2016
3. Москалець Любов Григорівна Методист методичного центру Управління освіти 1991
4. Свідєрська Надія Павлівна Методист методичного центру Управління освіти 1986
5. Сипченко Тетяна Миколаївна Методист методичного центру Управління освіти 1991
6. Сиромятнікова Людмила Миколаївна Методист методичного центру Управління освіти 2002
7. Уляк Діана Костянтинівна Методист методичного центру Управління освіти 1984, 1987
Загальноосвітні навчальні заклади
8. Александрова Людмила Никифорівна ХГ № 1, учитель фізики 1989
9. Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна ХГ № 1, учитель біології 1980
10. Македонська Ніна Григорівна ХЗОШ № 5, учитель початкової школи 1987
11. Клунна Оксана Омелянівна ХЗОШ № 5, учитель англійської мови 1989
12. Максименко Лідія Максимівна ХСШ № 16, учитель англійської мови 2004
13. Стадник Любов Григорівна ХСШ № 17, учитель математики 2001
14. Щербак Галина Дмитрівна ХСШ № 17, учитель початкових класів 1990
15. Юхіна Ірина Миколаївна ХСШ № 17, учитель англійської мови 2004
16. Тимофєєва Людмила Григорівна ХЗОШ № 36, учитель фізики 1994
17. Дем’яненко Ніна Миколаївна ХЗОШ № 37, учитель початкових класів 1984
18. Прибиловська Наталія Василівна ХЗОШ № 52, директор 1990
19. Васянович Олена Олександрівна ХЗОШ № 52, учитель початкових класів 1985
20. Дементьєва Ірина Павлівна ХГ № 55, директор 2008
21. Коваленко Олександра Василівна ХГ № 55, учитель хімії 2009
22. Костенко Тетяна Петрівна ХГ № 55, учитель української мови та літератури 1990
23. Корнієнко Марина Михайлівна ХГ № 55, учитель інформатики 2002
24. Микитченко Леонід Іванович ХГ № 55, учитель трудового навчання 2009
25. Поліщук Лідія Дмитрівна ХГ № 55, учитель математики 1991
26. Ушакова Ніна Андріївна ХГ № 55, учитель хімії 2012
27. Гряник Олександр Григорович ХСШ № 62, директор 2011
28. Аксьонова Надія Миколаївна ХСШ № 62, учитель біології 1991
29. Гороховський Маркіян Васильович ХСШ № 62, учитель фізики 1980
30. Косьміна Людмила Петрівна ХСШ № 62, учитель російської мови та літератури 1986
31. Кутова Валентина Миколаївна ХСШ № 62, учитель української мови та літератури 1984
32. Логінов Микола Миколайович ХСШ № 62, учитель трудового навчання 2010
33. Рябчикова Ольга Василівна ХСШ № 62, учитель математики 1991
34. Слютенко Наталя Миколаївна ХСШ № 62, учитель англійської мови 1986
35. Ткаченко Іван Іванович ХСШ № 62, учитель предмета «Захист Вітчизни» 2012
36. Рябовол Василь Петрович ХЗОШ № 96, учитель музики 1990
37. Свидло Ганна Олексіївна ХЗОШ № 96, учитель української мови та літератури 1989
38. Сологуб Наталія Іванівна ХЗОШ № 100, учитель фізики 1994
39. Огурцова Наталія Степанівна ХЛ № 107, керівник гуртка 2005
40. Семененко Ольга Петрівна ХЛ № 107, учитель біології 2004
41. Максимова Любов Вікторівна ХЛ № 107, учитель початкових класів 1991
42. Михайліченко Валентина Петрівна ХЛ № 107, учитель біології 2012
43. Меделяєв Володимир Миколайович ХЛ № 107, учитель історії 1999
44. Борисенко Любов Опанасівна ХЛ № 107, учитель біології 1978
45. Калюжна Наталя Іванівна ХЗОШ № 110, учитель німецької мови 1991
46. Шаповалова Лариса Василівна ХСШ № 133, учитель англійської мови 1989, 1991
47. Савіних Раїса Іванівна ХСШ № 133, викладач музичного профілю 1992
48. Лагутіна Ніна Георгіївна ХСШ № 133, викладач хорових дисциплін 2009
49. Давиденко Тамара Пантеліївна ХСШ № 134, учитель німецької мови 1991
50. Борщик Лариса Миколаївна ХЗОШ № 164, директор 2007
51. Солдатов Юрій Сергійонич ХЗОШ № 164, учитель фізичної культури 1980
52. Кіясь Світлана Вікторівна ХЗОШ № 165, учитель початкових класів 2002
53. Козубенко Ірина Сергіївна ХСШ № 166, учитель французької мови 2013
54. Собіна Валентина Іванівна ХСШ № 166, учитель історії 1995
55. Мельников Юрій Олександрович ХСШ № 166, учитель географії 1999
56. Потопахіна Лідія Іванівна ХСШ № 166, учитель російської мови та літератури 2001
57. Шойхет Григорій Йосипович ХСШ № 170, директор 2015
58. Уткіна Олександра Андріївна ХГ № 172, директор 2001
59. Мощенок Надія Дмитрівна ХГ № 172, заступник директора з навчально-виховної роботи 2012
60. Райков Андрій Михайлович ПНВК «Гімназія ОЧАГ», заступник директора з НВР 2004
61. Пальчик Раїса Федорівна СЕПШ НУА, учитель початкових класів 1990
62. Галака Валентина Іванівна СЕПШ НУА, учитель української мови та літератури 1992
63. Бєльчікова Лариса Яківна СЕПШ НУА, учитель російської мови та літератури 1992
64. Грецьких Валентина Миколаївна СЕПШ НУА, учитель початкових класів 2008
65. Литвин Наталія Іванівна СЕПШ НУА, учитель української мови та літератури 2008
66. Назаренко Антоніна Андріївна СЕПШ НУА, учитель початкових класів 2008
67. Долошко Віталія Андріївна ХПЗОШ «Лєствіца», учитель української мови та літератури 2007
68. Снарський Володимир Миколайович ХПЗОШ «Лєствіца», учитель хімії 1988
69. Стяглик Наталія Іванівна ХПЗОШ «Лєствіца», учитель математики за сум. 2004
Дошкільні навчальні заклади
70. Лаврова Марина Василівна ДНЗ № 36, завідувач 2006
71. Бичкова Олена Петрівна ДНЗ № 119, вихователь-методист 1992
72. Свинаренко Раїса Григоріївна ДНЗ № 136, завідувач 2006
73. Кисіль Тетяна Олексіївна ДНЗ № 373, завідувач 2012
74. Сівтунова Валентина Михайлівна ДНЗ № 374, завідувач 2008
75. Сурженко Ірина Петрівна ДНЗ № 374, вчитель-логопед 2000
76. Назаренко Антоніна Андріївна ДНЗ НУА 2008
Позашкільні навчальні заклади
77. Жиліна Любов Василівна ЦДЮТ № 3, директор 1996
78. Федцова Людмила Іванівна ЦДЮТ № 3, керівник гуртка 2016
79. Затолокіна Алла Миколаївна ЦДЮТ № 3, культорганізатор 2008
80. Панфілов Євген Павлович КДЮСШ № 1, тренер-викладач 1982
Кiлькiсть переглядiв: 1381