Список педагогічних працівників Київського району м. Харкова, які мають спортивні звання «Майстер спорту», «Заслужений майстер спорту» та «Заслужений тренер України»

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Місце роботи, посада Почесне звання Рік присвоєння
Загальноосвітні навчальні заклади
1. Ястребов Олег Олександрович ХГ № 1, учитель фізичної культури Майстер спорту 2008
2. Каут Роман Сергійович ХТЛ № 9, учитель фізичної культури Майстер спорту 2008
3. Розуменко Іван Іванович ХТЛ № 9, учитель фізичної культури Майстер спорту 2013
4. Тітов Микола Павлович ХСШ № 17, учитель фізичної культури Майстер спорту 1985
5. Шуліченко Антон Дмитрович ХЗОШ № 37, учитель історії Майстер спорту 2013
6. Комарницька Жанна Євгенівна ХЗОШ № 100, учитель фізичної культури Майстер спорту 1979
7. Слинько Дмитро Олексійович ХЗОШ № 100, учитель фізичної культури Майстер спорту 2010
8. Воропаєв В’ячеслав Іванович ХЛ № 107, учитель фізичної культури Майстер спорту 1983
9. Путятін Анатолій Михайлович ХЗОШ № 110, учитель фізичної культури Майстер спорту 1972
10. Івакін Тарас Анатолійович ХСШ № 133, учитель фізичної культури Заслужений Майстер спорту України 2002
11. Калініна Лариса Іванівна ХСШ № 134, учитель фізичної культури Майстер спорту 1976
12. Гаврилова Людмила Петрівна ХГ № 172, учитель біології Майстер спорту 1989
Дошкільні навчальні заклади
13. Єфіменко Анастасія Володимирівна ДНЗ № 109, Інструктор з фізкультури Майстер спорту 2010
Позашкільні навчальні заклади
14. Імангулова Діяна Гільманівна ЦДЮТ № 3, керівник гуртка Майстер спорту 1991
15. Гранкін Геннадій Вікторович КДЮСШ № 1, директор Заслужений тренер України, майстер спорту 2005
16. Абабова Ала Володимиріна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1986
17. Булгаков Артем Миколайович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2003
18. Бутенко Наталя Юріївна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1985
19. Гончаренко Ірина Анатоліївна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1976
20. Зубко Інна Володимирівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1983
21. Кірюшина Людмила Борсівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1966
22. Кротовський Володимир Петрович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2003
23. Манучарян Григорій Артурович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2006
24. Матвієвський Євген Анатолійович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1989
25. Панфілов Євген Павлович КДЮСШ № 1, інструктор-методист Майстер спорту 1961
26. Мардер Олена В’ячеславівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1997
27. Шевченко Віктор Іванович КДЮСШ № 2, старший тренер-викладач Заслужений тренер України 2003
28. Бухало Віктор Федорович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Заслужений тренер України 2003
Майстер спорту 1995
29. Глущенко Ангеліна Володимирівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Заслужений тренер України 2014
Майстер спорту 2002
30. Кірсанова-Старонь Оксана Петрівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1992
31. Крівчач Віктор Костянтинович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1983
32. Янковський Валерій Іванович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1977
33. Мамедов Олександр Арифович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1993
34. Макаренко Володимир Іванович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1982
35. Рисенков Олег Юрійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1972
36. Тешер Євген Валерійович КДЮСШ №2, старший тренер-викладач Майстер спорту 2003
37. Руднєв Сергій Валентинович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2004
38. Попова Марія Вадимівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
39. Немцева Юлія Миколаївна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2005
40. Ульянов Артем Юрійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2002
41. Жеребчевський Антон Сергійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
42. Занько Антон Миколайович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2002
43. Долгополов Андрій Васильович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2002
44. Шаньшин Євген Геннадійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2002
45. Шаньшина Юлія Вікторівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2003
46. Жеребчевський Олексій Сергійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2007
47. Скригін Антон Віталійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
Приватні загальноосвітні навчальні заклади
48. Жихарєв Анатолій Миколайович ХПЗОШ «Лєствіца», учитель фізичної культури Майстер спорту 1996
49. Кухтенкова Ніна Анатоліївна ХПЗОШ «Лєствіца», учитель фізичної культури Майстер спорту 2008
Кiлькiсть переглядiв: 786