На допомогу вчителям

Matifik – тут доступні завдання, узгоджені з навчальною програмою. Вони створені для навчання основних математичних навичок. Ця платформа стимулює мислення, дає змогу опанувати навчальну програму з математики в ігровій формі. З Matific можна працювати і в класі, і вдома. На платформі є розділ для батьків, а вчитель може з її допомогою отримувати звіти та слідкувати за прогресом кожного учня. За кордоном проводилось кілька досліджень, які продемонстрували, що використання Matific суттєво покращує успішність школярів.

Learning Apps – безкоштовний сервіс, за допомогою якого можна створювати навчальні ігри та ігрові вправи. Він також дозволяє використовувати чужі шаблони для створення власних. Щоб зробити навчальні матеріали самостійно, достатньо лише зареєструватися. Інтерфейс простий у використанні та не потребує багато часу для опанування.

Kahoot! – надає багато інструментів для створення дидактичних вправ. Підходить як для заняття в класі, так і для позакласного навчання. До виконання завдань можна підключити необмежену кількість учасників. Учні в режимі онлайн можуть спостерігати за грою та бачити, хто стає переможцем. Пропонуємо більше дізнатися, як використовувати Kahoot! на уроках загалом, безпосередньо на уроці англійської мовиабо ж для урізноманітнення онлайн-уроків.

Google Форми – добре підходить для початківців. За допомогою цього сервісу можна створити тести або провести опитування.

Online Test Pad – сайт, де після реєстрації можна безкоштовно працювати з конструкторами для створення тестів, кросвордів, опитувань і з діалоговими тренажерами.

Quizizz – популярний сайт для створення вікторин, який потребує від учителя й учнів знання англійської мови. Вікторину педагог створює на своєму комп’ютері, а учні мають можливість брати в ній участь дистанційно за допомогою смартфонів.

Piktochart – допомагає створити стильну інфографіку навіть в обмеженій безкоштовній версії, яка має декілька шаблонів.

Venngage – покрокова інструкція роботи на цьому сервісі тут.

Creately, Canva– тут можна створювати, крім інфографіки, ще й яскраві діаграми, які обов’язково сподобаються дітям та допоможуть їм легше сприймати велику кількість інформації. Ці програми можна також використовувати для створення презентацій.

Мультфільм для дітей, який розкриває основні правила поводження у соціальних мережах

Онлайн-платформа "Всеукраїнська школа онлайн"
Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

Олімп
Всеукраїнський центр олімпіад школярів в Інтернеті

Географіка
Географічний портал, будь-яка інформація зі сфери географії

Методичний портал
Спеціалізованиий ресурс призначений для вчителів, співавтором якого може бути кожен з Вас, створений з максимально корисною інформацією для вчителів

Кiлькiсть переглядiв: 909