Офіційний сайт школи № 28 м.Кірова (Росія)
Этот сайт создан с целью, ознакомить его посетителей с данным образовательным учреждением. На нашем сайте находятся общие сведения о школе, информация об учителях, так же имеется раздел посвящённый ученикам, в котором находится школьный форум. Кроме того, если Вы хотите, чтобы ваш ребёнок учился в школе №28, то в разделе предназначенном для родителей вы найдёте информацию о порядке приёма в профильные классы.

Освіта вашої родини
Портал надає можливість правильно вибрати навчальний заклад або форму навчання відповідно до Вашого віку, чи віку Вашої дитини, отримати кваліфіковані консультації фахівців, будь-яку допомогу щодо рівного доступу до якісної освіти.
Авторами зроблено акцент на найбільш актуальних проблемах сучасної освіти, наприклад, підготовка учнів до оцінювання навчальних досягнень з використанням тестових технологій. Ви отримаєте доступ не тільки до відкритої бази тестових завдань, а й можливість виміряти рівень особисто Ваших знань через замовлення відповідної послуги.
Для освітян і пересічної громади надається також інформація щодо існуючих підходів до оцінювання якості освіти та тенденцій у її розвитку. Багато уваги приділяється використанню моніторингових процедур для удосконалення системи освіти, пропонуються матеріали пов’язані з викладанням окремих предметів.

Київський район
Офіційний сайт Київської районної у місті Харкові ради

Мала академія наук України
Інформація про МАН. Проекти, конкурси та інше

Міська освітня мережа: Дошкілля
Програмний комплекс «Міська освітня мережа: Дошкілля» являє собою набір інструментів, призначений для автоматизації управлінської діяльності адміністрацій дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, створення єдиної системи збору, обробки та зберігання інформації. Ця система є сукупністю взаємопов'язаних програмно-технічних комплексів, які дозволяють значно полегшити роботу завідувачів, вихователів-методистів, медичних сестер та вихователів дошкільних навчальних закладів, упорядкувати ведення ділової документації та зміцнити систему управління дошкільною освітою. Одночасно вирішується проблема забезпечення районних та міського управлінь освіти повною оперативною інформацією про діяльність дошкільних навчальних закладів, що дає можливість на більш високому рівні здійснювати освітній менеджмент, ефективно планувати витрату коштів з міського та районних бюджетів в рамках реалізації міських та районних програм, обґрунтовано та раціонально планувати напрями для подальшого розвитку дошкільної освіти м. Харкова, а з іншого боку – забезпечувати відповідний рівень контролю за діяльністю дошкільних навчальних закладів міста.

Кiлькiсть переглядiв: 189