Семінари-практикуми для бібліотекарів району

/Files/images/семінари для бібліотекарів.png

26 вересня 2019 року бібліотекарі закладів загальної середньої освіти району взяли участь у семінарі з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек на базі Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка. Детальніше...

16 квітня 2018 року на базі методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради відбулась інформаційна нарада шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти, під час якої було проаналізовано участь закладів у конкурсі "Найкращий читач-2018", ознайомлено з наказами Міністерства освіти і науки України щодоздійснення відбору та замовлення підручників для учнів 1 та 10 класів, проаналізовано наповненнявеб-сторінки "Шкільна бібліотека" на сайтах закладів загальної середньої освіти і надано рекомендації.

06 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради відбулась нарада шкільних бібліотекарів

27 квітня 2017 року відбувся районий семінар для завідувачів бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів за темою "Автоматизована інформаційно-бібліотечна система обліку підручників. Інструкція та роз'яснення під час користування". Матеріали

20 жовтня 2016 року відбувся семінар для шкільних бібліотекарів за темою "Книга. Читач. Бібліотека. Досвід роботи завідувача бібліотеки"

28 квітня 2016 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області відбувся районний семінар для бібліотекарів за темою "Роль шкільної бібліотеки у національно-патріотичному вихованні учнів".

18 березня 2016 року у Харківському ліцеї № 107 Харківської міської ради Харківської області відбувся семінар для шкільних бібліотекарів за темою "Виховання патріотизму особистості засобами шкільної бібліотеки"

11 грудня 2015 року на базі Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області відбувся майстер-клас творчої лабораторії для шкільних бібліотекарів Київського району за темою "Інноваційні аспекти роботи шкільних бібліотекарів" Матеріали

15 травня 2015 року відбувся семінар для бібліотекарів за темою "Виховання в учнів любові до книги та читання шляхом використання різноманітних традиційних методів бібліотечної роботи та інноваційних технологій сучасності"

12.03.2015 Семінар для шкільних бібліотекарів за темою "Новітні інформаційні технології"

Кiлькiсть переглядiв: 901