Заходи

16 лютого 2022 року в режимі Zoom-конференції проведено районний майстер-клас учителя географії ХЗОШ № 100 імені А.С. Макаренка Китиченка Сергія Олександровича. У заході взяли участь учителі географії шкіл Київського району. Детальніше...

10 лютого 2022 року в режимі онлайн з використанням Google meet відбулися майстер-класи учителів географії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Довгань Галини Дмитрівни та Рибальченко Ірини Миколаївни.

У ході заходу було розглянуто теми "Шляхи стимулювання навчально-пізнавальної активності учнів та формування пізнавальних потреб на уроках географії" та "Особливості вивчення курсу "Географія в 6 класі" в умовах НУШ". Детальніше...

/Files/images/___2021_2022/географи.jpg

28 вересня 2021 року відбулося районне методичне об'єднання вчителів географії в режимі онлайн на платформі GOOGLE MEET.

Під час заходу розглядались питання щодо нормативного забезпечення природничо-математичних наук, основні питання нового Державного стандарту базової середньої освіти, методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України від 06.08.2021 № 4.5/2303-21 "Щодо особливостей організації освітнього процесу у майбутніх 5-х класах закладів загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції "Нова українська школа", та опрацьовано алгоритм діяльності вчителя під час організації формувального оцінювання.

Методист центру освітніх технологій Управління освіти Єльникова М.П. ознайомила вчителів з аналітичними матеріалами за підсумками регіональних моніторингових досліджень, звернула увагу присутніх на результати анкетування вчителів та учнів 8-х класів щодо викладання та вивчення географії.

Окрему увагу під час засідання було приділено питанню щодо розвитку предметної грамотності учнів у контексті стандартів PISA, розглянуто особливості завдань PISA, окреслено шляхи щодо формування природничо-наукової грамотності учнів.

Також під час заходу обговорено особливості організації підготовки до міських турнірів та районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Засідання пройшло в діловій, конструктивній атмосфері.

Кiлькiсть переглядiв: 75