Безпека дітей в Інтернеті

День безпечного інтернету

Hавчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів ''Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі'' (авт. Кочарян А.Б., Гущина Н.І.), який висвітлює використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, містить статистичні дані про використання молоддю мережі Інтернет. Окремим розділом подаються методичні рекомендації для вчителів з формування у дітей компетенцій грамотного використання Інтернет-ресурсів

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-768 від 06.11.09 "Про захист дітей та молодівід негативних інформаційних впливів"

Добірка презентацій "Безпека в Інтернеті"

Посібник для батьків "Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі"

Посібники, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання батьками і педагогами для навчання дітей безпечному користуванню Інтернетом:
  1. Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі: посібник для батьків / І. Литовченко, С. Максименко, С Болтівець [та ін.]. – К.: ТОВ “Видавни-чий будинок «Аванпост-Прим»”, 2010. – 48 с. (http://online-bezpeka.kyivstar.ua).
  2. Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі: навчально-методичний посібник / А. Кочарян, Н. Гущина. – К., 2011. – 100 с. (http://mon.gov.ua/images/newstmp/2011/18_02/3/4press.pdf).
  3. Безпечне користування сучасними інформаційно-комунікативними технологіями / О. Удалова, О. Швед, О. Кузнєцова [та ін.]. – К.: Україна, 2010. – 72 с.
  4. Памятка для батьків “Діти. Інтернет. Мобільний звязок”, розроблена Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі (http://www.moral.gov.ua/news/311/).
  5. Перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів, затверджений на засіданні Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі (рішення N 2 від 20.04.2010).

/Files/images/stend_bezpeka_d_tey_v_nternet_(1).jpg


Спеціалізовані веб-ресурси:

Оn-ляндія - безпечна веб-країна

nachalka.com Безпека дітей в Інтернеті

/Files/images/07822069.jpg


Програмне забезпечення для блокування небажаної інформації на сайтах:

Traffic Inspector

Безкоштовний інтернет-фільтр для дітей

Відеоматеріали

"Київстар" запитав дітей, що вони знають про Інтернет

Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 1

Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 2

Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 3

Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 4

Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 5

Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 6

Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 7

Остерегайся мошенничества в Интернете

Правила з Інтернет-безпеки для батьків.

Правила з Інтернет-безпеки для домашніх користувачів.

Безпека в інтернеті для учнів

Кiлькiсть переглядiв: 701