Підвищення цифрової грамотності педагогів

Освітні серіали на порталі Дія.Цифрова освіта:

Цифрограм для вчителів
Перевірте свою цифрову грамотність за допомогою національного тестування

Список курсів для підвищення кваліфікації по напрямку цифровізації, які надають сертифікати


Цифрові інструменти Google для освіти

/Files/images/___2022/62cd780935239821459952.jpg 25 липня 2022 року для освітян закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти розпочнеться дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН і Google Україна.

Програма передбачає 12 ідентичних циклів безкоштовних освітніх курсів і тренінгів, кожен з яких розпочинає роботу щомісяця з липня 2022 до червня 2023 року. Реєстрацію відкрито за посиланням.

Курс містить 5 модулів (30 годин – 1 кредит ECTS). Кожен модуль складається з відеолекції, практичних завдань і підсумкового тесту.

Учасники отримуватимуть завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класів. До кожної теми буде публікуватися запис лекції, а також проводитиметься додаткова консультація в Google Meet, під час якої кожен учасник отримає можливість задати запитання тренеру та продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

Викладання буде здійснюватися послідовно:

  • базовий рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з мобільними пристроями;
  • середній рівень – для учасників, які прагнуть розібратися з установленим вебпереглядачем Google Chrome;
  • поглиблений рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з ноутбуками Chromebook.

Заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, протягом року отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education».

За підсумками програми також планується відзначити найактивніші заклади. Із організаційними деталями, програмою та розкладом навчальних сесій можна ознайомитися на спеціально створеному сайті.

Із організаційними деталями, програмою та розкладом навчальних сесій можна ознайомитися на спеціально створеному сайті.


Офіс цифрових компетентностей ХНУРЕ запрошує учителів
безкоштовно отримати та/або підвищити цифрові компетентності

/Files/images/___2022/цифр. комп..jpg Офіс цифрових компетентностей Харківського національного університету радіоелектроніки запрошує учителів безкоштовно отримати та/або підвищити цифрові компетентності.

За навчальною програмою можливо отримати цифрові компетентності з 22 напрямків, від базових до поглиблених. Детальніше ознайомитися зі змістом навчальних модулів можна за посиланням.

За результатами навчання всі учасники отримають національні сертифікати з цифрових компетентностей та сертифікати підвищення кваліфікації; найкращі учасники навчання отримають можливість пройти сертифікацію ICDL, також цілком безкоштовно, в рамках пілоту проєкта dComFra.

Переглянути інструкцію з реєстрації на навчання та повний перелік навчальних модулів можна за посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтеся на адресу dc-office@nure.ua.


Вебінар «Використання хмарних сервісів Microsoft Teams
для організації освітнього процесу в закладах освіти»

Використання хмарних сервісів Microsoft Teams для організації освітнього процесу в закладах освіти


Онлайн-тренінг щодо можливостей використання
платформи YouTube в освітньому процесі!

Онлайн-тренінг “Можливості YouTube для освіти”


Матеріали семінарів

Презентація "Про дотримання мовного законодавства у сфері користувальницьких інтерфейсів комп’ютерних програм та веб-сайтів"

Презентація "Про вимоги щодо використання програмного забезпечення й засобів захисту інформації"

Презентація "Використання систем дистанційного навчання в освітньому процесі"

Презентація "Теоретичні та практичні засади створення дистанційного курсу"

Презентація "Презентація педагогічного досвіду в Інтернеті"

Презентація "Основні інструменти по роботі з сайтом на порталі "Класна оцінка""


Районні заходи

/Files/images/___2022/Screenshot_13.jpg 17 лютого 2022 року відбулась онлайн-нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи. Учасники заходу отримали корисну інформацію з наступних питань:
- про проведення міського конкурсу на кращий дистанційний курс у 2022 році;
- про дотримання мовного законодавства у сфері користувальницьких інтерфейсів комп’ютерних програм та веб-сайтів;
- про вимоги щодо використання програмного забезпечення й засобів захисту інформації.

24 листопада 2021 року відбулась онлайн-нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи за підсумками районного етапу міського конкурсу на кращий дистанційний курс у 2021 році. Детальніше...

17 серпня 2021 року на платформі ZOOM відбувся вебінар для працівників закладів дошкільної освіти «Можливості Google в освітньому середовищі закладу дошкільної освіти». Детальніше...

29 квітня 2021 року відбулась онлайн-нарада на платформі Zoom з керівниками закладів загальної середньої освіти всіх типів та форм власності та закладів позашкільної освіти з питання інформаційного наповнення офіційних сайтів закладів освіти. Детальніше...

15 квітня 2021 року відбулась онлайн-нарада на платформі Zoom з відповідальними за інформаційне наповнення та технічний супровід офіційних сайтів закладів дошкільної освіти. Детальніше...

06 квітня 2021 року відбулась онлайн-нарада на платформі Zoom з відповідальними за інформаційне наповнення та технічний супровід офіційних сайтів закладів загальної середньої освіти всіх типів та форм власності та закладів позашкільної освіти. Детальніше...

01 квітня 2021 року в онлайн режимі на платформі Zoom відбувся семінар для вчителів-учасників конкурсу на кращий дистанційний курс у 2021 році за темою «Використання систем дистанційного навчання в освітньому процесі». Детальніше...

Кiлькiсть переглядiв: 406