Шкільний офіцер поліції

/Files/images/_2018/Bezyimyannyiy-221x300.jpg
На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року впроваджено модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».
Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.
Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено старшого лейтенанта поліції КАЛОЯНЦ ДЖАМІЛЮ АРІФІВНУ та лейтенанта поліції ЧЕРКАШИНА ДАНИЛА МИХАЙЛОВИЧА, інспекторів відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.
/Files/images/_oformlenie_sayta/калоянц.jpg /Files/images/_oformlenie_sayta/черкашин.jpg

Методичні рекомендації щодо проведення просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11-х класів за програмою "Школа і поліція"
Кiлькiсть переглядiв: 494