Оздоровлення і відпочинок

13 червня 2019 року завершили роботу табори відпочинку з денним перебуванням на базі 25 закладів загальної середньої освіти Київського району м. Харкова, у яких відпочило 5211 дітей. Під час відпочинкової кампанії для дітей було організовано та проведено різноманітні цікаві та пізнавальні заходи. Вихованці таборів відвідали музеї, виставки, зоопарк, були проведені спортивні змагання, виходи на природу, різноманітні розважальні заходи.

Фотогалерея "Завершили роботу табори відпочинку"

13 червня 2019 року у таборі відпочинку з денним перебуванням Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області пройшли виїзні лекції, які провели співробітники Харківського зоопарку. На лекціях також були присутні діти пришкільного табору відпочинку Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області. Діти подякували представникам зоопарку за цікаву та змістовну лекцію. Такі виїзні заходи відбулись завдяки підтримці голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни.

13 червня 2019 року 600 учнів закладів загальної середньої освіти Київського району, які відпочивають у таборах з денним перебуванням, завдяки турботі Благодійної організації "Благодійний Фонд Олександра Грановського" безкоштовно відвідали шоу білих китів і дельфінів, морського котика та морських левів у Харківському дельфінарії "НЕМО".

З 01.06.2019 по 12.06.2019 у закладах загальної середньої освіти Київського району був проведений огляд-конкурс на кращу підготовку закладів освіти допроведення відпочинку дітей у таборах відпочинку з денним перебуванням. Переможцями стали:
І місце – табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області;
ІІ місце – табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області та табір відпочинку з денним перебуванням «Старт» Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Старт-школа» Харківської області;
ІІІ місце – табір відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області та табір відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області.

11 червня 2019 року на базі Харківського технологічного ліцею № 9 пройшов фестиваль літніх мовних таборів, участь у якому взяли майже 100 учнів із 10-ти закладів загальної середньої освіти, які відпочивали в літніх мовних таборах при таборах відпочинку з денним перебуванням на базі ЗЗСО. Детальніше ...

27 травня 2019 року почали працювати табори відпочинку з денним перебуванням на базі 22 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності та 3 табори на базі закладів загальної середньої освіти приватної форми власності (СЕПШ НУА, ПНВК «Ліцей «Професіонал», ПНВК «Старт-школа»), у яких будуть відпочивати 5211 дітей.

Заплановані заходи передбачають спрямованість на розвиток соціально-комунікативних навичок, соціальну адаптацію дітей, розвиток позитивних якостей особистості, формування позитивної мотивації у дітей до пізнання себе й довкілля, знайомство з закладами вищої освіти, профілактичну роботу з попередження правопорушень, дитячого травматизму, фізично-оздоровчу роботу, розвиток ерудиції та світогляду.

Фотогалерея "Відкриття таборів відпочинку - 2019"


Нормативно-правова база

Матеріали для роботи табору

Кiлькiсть переглядiв: 190