Оздоровлення і відпочинок

У 2018 році працювали табори відпочинку з денним перебуванням на базі 22 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності та 3 табори на базі закладів загальної середньої освіти приватної форми власності (СЕПШ НУА, ПНВК «Ліцей «Професіонал», ПНВК «Старт-школа»), у яких відпочили 5249 дітей.
Були проведені різноманітні заходи спрямовані на розвиток соціально-комунікативних навичок, соціальну адаптацію дітей, розвиток позитивних якостей особистості, формування позитивної мотивації у дітей до пізнання себе й довкілля, знайомство з закладами вищої освіти, профілактичну роботу з попередження правопорушень, дитячого травматизму, фізично-оздоровчу роботу, розвиток ерудиції та світогляду.
Протягом відпочинкового періоду було проведено концертно-розважальні програми, екскурсії до літературного музею, музею природи, історичного музею, пішохідні екскурсії містом, екскурсії до зоопарку, Ботанічного саду, Меморіалу Слави, до Саржиного яру, Харківського дельфінарію, анатомічного музею; на базі закладів освіти працювали гуртки «Юний натураліст», «Юний винахідник», театральні студії, спортивні секції. Діти відвідали Харківський планетарій, театр «Мадригал», обласну дитячу бібліотеку, екопарк О. Фельдмана.


Галерея "Відкриття таборів відпочинку у закладах загальної середньої освіти 2018"

Нормативно-правова база

Матеріали для роботи табору

Кiлькiсть переглядiв: 129