Музей лози ЦДЮТ №3

/Files/images/л5.jpg Перший і єдиний на Україні музей лози був відкритий у закладі 30 серпня 2002 року.

Музей лози при центрі дитячої та юнацької творчості №3 Харківської міської ради розкриває багатогранність духовного досвіду українського народу, його історії, творчості, особливостей побуту, трудової діяльності тощо.

Музей лози працює відповідно до своєї мети, яка полягає у залученні молодого покоління до вивчення та збереження історико-культурної спадщини свого народу, у формуванні освіченої творчої особистості та сприянні відродженню і розбудові національної системи освіти.

Технологія побудови роботи музею лози ґрунтується на принципах гуманізації, єдності загальнолюдської та національної культури, активності, інтегрованості.

/Files/images/л4.jpgДуже добре, що музей лози організовує дослідницьку діяльність, створює та поповнює експозиції та виставки, проводить освітню і виховну роботу серед учнівської молоді і населення, організовує та бере участь у заходах різного рівня.

Музей лози намагається працювати як інноваційна освітня технологія, з метою сприяння прогресивному розвитку навчальної діяльності і творчих здібностей учнів.

На сьогодні керівником музею є випускниця гуртка «Плетіння з лози», керівник цього гуртка та завідувач відділом Челомбітько Галина Сергіївна.

У 2013 році подані матеріали на присвоєння музею лози почесного звання «Зразковий музей».

/Files/images/л3.jpg/Files/images/л1.jpg

/Files/images/л2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 217