• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Семінар для вчителів математики за темою "Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі вчителя математики"

Семінар для вчителів математики за темою "Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі вчителя математики"

2014-12-05

/Files/images/семинар7.jpg
05 грудня 2014 року на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківської міської ради Харківської області відбувся семінар для вчителів математики за темою "Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі вчителя математики".
Із доповіддю "Використання ІКТ на уроках математики" виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Соколова Лариса Едуардівна.
Під час практичного блоку були проведені відкриті уроки вчителями математики Оніщенко Тетяною Олексіївною, Даценко Оленою Василівною, Бурцевою Оленою Василівною та Горбачовою Надією Володимирівною.
До уваги присутніх був представлений теоретичний блок, на якому вчителі математики були ознайомлені з досвідом роботи за темою "Розвиток міжпредметних зв'язків на уроках природничого циклу, формування комп'ютерної грамотності".

/Files/images/Fotor120516227.jpg

Матеріали семінару

Кiлькiсть переглядiв: 54