• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • В ХСШ № 133 відкрито куточок Бойової слави

В ХСШ № 133 відкрито куточок Бойової слави

2015-05-07

/Files/images/Линейка_8_мая_2015_030.jpg

07 травня 2015 року в Харківській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області відкрився куточок Бойової слави, присвячений відзначенню 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

Під час заходу відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів, жертв війни та привітання ветеранів, запрошених на урочисту лінійку. Гості, учні, батьки, вчителі доторкнулись до сторінок подій минулої війни та побачили результати пошукової діяльності дітей. Учнями школи були зібрані матеріали, які свідчать про участь членів їх родин у подіях Другої світової війни. У процесі підготовки до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни діти працювали над створенням книги «Війна очима дітей», брали участь у конкурсі малюнків на асфальті «Хай буде мир на всій землі», підготували концерт, присвячений Дню пам’яті та примирення.


Історична довідка. Історія 133-ої школи починається в далекому 1937 році, коли в історичному центрі Харкова, на вулиці Садовій, нині Чубаря, з’явилася чотирьохповерхова будівля. Школа пережила війну, тут працював госпіталь, а після війни в ній кипіло чудове шкільне життя. З 1982 року школа набула естетичної спрямованості. І сьогодні продовжує свою успішну діяльність у цьому напрямку. Тут навчається 746 учнів на п'яти профілях - театральному, музичному, хоровому, хореографічному та профілі образотворчого мистецтва.


Учні та вчителі з повагою ставляться до подій минулого своєї країни і не забувають про тих, кому зобов’язані своїм життям.


Галереї "Відкриття куточка Бойової слави в ХСШ № 133"

Кiлькiсть переглядiв: 40