• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • До Дня Збройних сил України Рада ветеранів Київського району передала на зберігання до шкільних музеїв ювілейні медалі

До Дня Збройних сил України Рада ветеранів Київського району передала на зберігання до шкільних музеїв ювілейні медалі

2015-12-07

/Files/images/_ A704.JPG
04 грудня 2015 року на базі музею бойової слави 135 авіаційного полку Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Харківської міської ради Харківської області, відбувся круглий стіл за темою: «Етапи формування збройних сил України», з нагоди Дня Збройних сил України.
На урочистий захід був запрошений ветеран Другої Світової війни Іван Федорович Чудинов. У засіданні круглого столу взяли участь лідери учнівського самоврядування, учні 11-А, 10-Б, 9-Б, 9-А, 7-Б класів. Школярі зробили невеличкий історичний екскурс в історію розвитку Збройних сил України, їхнього значення у сучасних реаліях, проаналізували проблеми та перспективи розвитку Збройних сил України.
В ході засідання Іван Федорович поділився з учнями спогадами про війну та навів приклади героїзму українських воїнів у ті страшні часи. Також Іван Федорович від Ради ветеранів Київського району передав у шкільний музей на зберігання ювілейні медалі.

/Files/images/_ A705.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 38