• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Семінар для вчителів української мови та літератури

Семінар для вчителів української мови та літератури

2016-05-13

/Files/images/я24.JPG
12 травня 2016 року на базі Харківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №37 Харківської міської ради Харківської області відбувся семінар для вчителів української мови та літератури за темою: «Інтерактивні методи на уроках узагальнення знань», в якому взяли участь учителі загальноосвітніх навчальних закладів Київського району. Метою семінару було ознайомлення з досвідом роботи вчителів-словесників щодо використання інтерактивних методів на уроках узагальнення знань.
Під час семінару вчителі ознайомилися з досвідом роботи закладу щодо використання інтерактивних методів, переглянули фрагменти уроків узагальнення знань, а саме: з української літератури у 10 класі за темою: «Вічна таїна світу, кохання й смерті (за повістю М.Коцюбинського «Тіні забутих предків» та однойменним фільмом С. Параджанова)», у 8 класі -
«І.Карпенко-Карий. Драма «Сто тисяч»»; ознайомились із формами роботи «Літературна екскурсія» (на прикладі твору Я. Стельмаха «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера», 6 клас) та «Чорна скринька» (на матеріалі теми «Українські народні казки», 5 клас). Також колегам була надана можливість спробувати таку форму роботи, як квест-кімната, де за основу взяті приклади узагальнення знань з курсу української мови у 5 класі.
Участь у семінарі сприяла підвищенню професійної компетентності вчителів щодо впровадження інноваційних технологій. На завершення учасники засідання поділилися враженнями, були підведені підсумки роботи.

/Files/images/я25.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 41