Школа молодого вчителя

2016-11-10

/Files/images/IMG_6446.jpg
10 листопада 2016 року на базі Харківської гімназії №1 відбулося І засідання Школи молодого вчителя за темою «Перші кроки до педагогічної майстерності», в якому взяли участь молоді вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють перший рік в школі після закінчення ВНЗ.
На семінарі було проведено анкетування з метою вивчення труднощів, запитів та пропозицій молодих спеціалістів, ознайомлено з нормативно-правовими документами, що регламентують діяльність вчителя в школі, плануванням роботи, вимогами до професії, сутністю педагогічної етики та культури праці вчителя.
На тренінговому занятті молоді педагоги працювали в парах та представляли один одного, як унікальну особистість, визначали, якими рисами повинен володіти сучасний вчитель.
Також молоді спеціалісти переглянули відкриті уроки та виховний захід, які були підготовлені та проведені кращими вчителями гімназії, а під час роботи в групах визначали, в чому ж проявлялася педагогічна майстерність педагогів, за допомогою яких вмінь були реалізовані їх педагогічні здібності.
Завершилося засідання обміном вражень та підведенням підсумків.

/Files/images/_10.11.20161.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 84