Заходи до Дня гідності та свободи

2016-11-21

/Files/images/gs1.jpg
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.
Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.
З нагоди свята у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбулося урочисте підняття Державного Прапору України та організовано проведення тематичних уроків з історії України, урочистих лінійок, виховних годин, годин спілкування, бесід, бінарних уроків, уроків пам’яті, годин спілкування за темами: «Україна - це територія Гідності і Свободи», «Україна: від Незалежності до Свободи», «Майдан. Україна. Шлях до свободи», «Революція Гідності - шлях до євроінтеграції», «Гідність нації - це її свобода!», «Громадянський подвиг людей, які виступили на захист демократичних цінностей», «Революція Гідності. Як це відбувалось», «Хто забув своє минуле - не вартий свого майбутнього»; уроків мужності, засідань круглих столів «Я – громадянин України», «Історія українського державотворення», «Скажи своє слово про Україну», «Діти України за мир», «В океані рідного народу відкривай духовні острови» тощо.
Перелік документів, що зберігаються в Державному архіві Харківської області про харків'ян - учасників Революції гідності восени 2013 року - взимку 2014 року.


Галерея "Заходи до Дня гідності та свободи 21.11.2016"

Кiлькiсть переглядiв: 63