• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Семінар для завідувачів бібліотек "Автоматизована інформаційно-бібліотечна система обліку підручників. Інструкція та роз'яснення під час користування"

Семінар для завідувачів бібліотек "Автоматизована інформаційно-бібліотечна система обліку підручників. Інструкція та роз'яснення під час користування"

2017-04-27

/Files/images/_2017/20170427_150606.jpg
27 квітня 2017 року на базі Харківського педагогічного ліцею № 4 Харківської міської ради Харківської області відбувся районий семінар для завідувачів бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів за темою "Автоматизована інформаційно-бібліотечна система обліку підручників. Інструкція та роз'яснення під час користування".
Під час семінару завідувачі бібліотек ознайомились із системою обліку підручників, яка дозволяє вести електронну картотеку учбової літератури, списання літератури, автоматичне створення та друк документів бухгалтерського обліку, інвентаризацію учбового фонду.
Також у ході семінару обговорювались питання щодо ведення документації, замовлення підручників для учнів 9 класу та стану забезпечення основними підручниками учнів на наступний навчальний рік.
Кiлькiсть переглядiв: 8