• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо переможців обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації!

Вітаємо переможців обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації!

2017-05-25

/Files/images/_2017/2017525121804.jpg

У 2017 році учні Київського району взяли активну участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області та показали високі результати:

Номінація «Презентація MS Power Point»

ІІІ місце - Яндола Евеліна, учениця 3 Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області;

Номінація «Web-дизайн»

І місце

- Атаі Руслан, учень 11 класу Комунального закладу "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г. Сергєєва";

- Ганічев Владислав, учень 8 класу Харківської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;

- Ліпкович Кирило, учень 8 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце - Морєв Арсеній, учень 8 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу "Ліцей Професіонал" Харківської області;

ІІІ місце

- Єжов Федір, учень 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110 Харківської міської ради Харківської області;

- Зимогляд Сергій, учень 8 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради Харківської області;

- Пєхов Антон, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 165 Харківської міської ради Харківської області;

Номінація «Анімація»

І місце

- Большаков Михайло, учень 3 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу "Ліцей Професіонал" Харківської області;

- Сагалович Тимофій, учень 7 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області;

- Шацький Арсеній, учень 6 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради Харківської області.

ІІ місце

- Мотрук Софія, учениця 10 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області;

- Руденко Сергій, учень 11 класу Комунального закладу "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г. Сергєєва;

Номінація «Відеомонтаж»

І місце

- Сорокін Михайло Михайлович, учень 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110 Харківської міської ради Харківської області;

- Шередега Андрій, учень 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце - Зязін Максим, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце

- Горобець Кристина, учениця 10 класу Харківського технологічного ліцею №9 Харківської міської ради Харківської області;

- Беспала Соф`я, учениця 10 класу Харківського технологічного ліцею №9 Харківської міської ради Харківської області;

- Костиря Данило, учень 10 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!
Кiлькiсть переглядiв: 33