• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Церемонія нагородження переможців щорічного районного огляду-конкурсу "Юні дарування"

Церемонія нагородження переможців щорічного районного огляду-конкурсу "Юні дарування"

2018-03-15

/Files/images/_2018/DSC_9110.JPG

15 березня 2018 року на базі Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області відбулась церемонія нагородження переможців щорічного районного огляду-конкурсу "Юні дарування".

На заході були присутні:

-заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович,

- начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна,

- голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна,

- керівники закладів загальної середньої освіти району, лідери учнівського самоврядування, батьки та педагоги.

У цьому році конкурс проходив за двома номінаціями: «Вокально-інструментальні ансамблі» та «Театральне мистецтво». У конкурсі взяли участь 134 учні у складі вокально-інструментальних ансамблів та 125 учнів у складі театральних колективів із 19 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності та Центру дитячої та юнацької творчості № 3, загалом близько 260 учнів. Репертуар музичних композицій та театральних вистав, представлених учасниками на конкурс, був досить різноманітним та яскравим. Під час проведення концерту усім присутнім свої таланти продемонстрували переможці та призери конкурсу.

Зі словами привітання до учасників конкурсу звернувся заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович. Він побажав дітям творчих успіхів, натхнення та подальших перемог.

Переможці та призери конкурсу були нагороджені дипломами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та пам'ятними статуетками.

Переглянути фотозвіт
Кiлькiсть переглядiв: 142