Закриття турніру з міні-футболу

12 червня 2018 року на стадіоні Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області відбулось закриття турніру з міні-футболу на Кубок голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни.

На закритті турніру були присутні начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, директори закладів загальної середньої освіти, шкільні футбольні команди та їх уболівальники.

Начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна привітала учнів зі святом спорту, підкреслила, що Футбол - гра мільйонів людей, яка об'єднує їх азартом, волею до перемоги, дарує радість.

Переможці команд були нагороджені м'ячами та медалями від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни та дипломами Управління освіти адміністрації Київського району.

Вітаємо команди переможців:

- Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІІ місце,

- Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІ місце,

- Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№ 17 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла І місце.