• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • З нагоди Дня працівників освіти працівники освіти Київського району були нагороджені відзнаками

З нагоди Дня працівників освіти працівники освіти Київського району були нагороджені відзнаками

2018-10-04

/Files/images/_день2.jpg

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти працівники освіти Київського району були нагороджені відзнаками.

Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» нагороджена:

1. Куценко Тетяна Володимирівна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

Грамотою Харківської обласної ради нагороджені:

2. Завадська Лариса Михайлівна, учитель російської мови та літератури Харківської спеціалізованої школи І‑ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради Харківської області.

Подякою голови Харківської обласної ради нагороджується:

3. Касумова Ольга Сергіївна, практичний психолог Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області;

4. Коваленко Олександра Василівна, учитель хімії Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області.

Подякою Харківського міського голови нагороджена:

5. Шепель Світлана Юріївна, директор Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський»нагороджена:

6. Прибиловська Наталія Василівна, директор Харківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджені:

7. Брохштут Валерія Юхимівна, учитель івриту Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради Харківської області;

8. Двернюк Лілія Сергіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №134 Харківської міської ради Харківської області;

9. Зибіна Ірина Анатоліївна, керівник гуртка Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області;

10. Крючкова Олена Володимирівна, керівник гуртка комунального закладу «Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №158 Харківської міської ради Харківської області».

Почесною грамотою Адміністрації Київського району Харківської міської ради нагороджені:

11. Алієва Аліна Відадіївна, заступник директора з навчальної роботи Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області;

12. Зіненко Олена Миколаївна, вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 136 Харківської міської ради»;

13. Максименко Лідія Максимівна, учитель англійської мови комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва»;

14. Малюк Олександр Іванович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Харківського ліцею №107 Харківської міської ради Харківської області;

15. Носкова Зінаїда Петрівна, вихователь комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла‑садок) № 382 «Джерельце» Харківської міської ради»;

16. Шаповалова Лариса Василівна, учитель англійської мови комунального закладу «Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів №133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області».

Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації нагороджені:

17. Куртасова Надія Дмитрівна, учитель російської мови та літератури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області;

18. Пархоменко Марія Вікторівна, керівник гуртка комунального закладу «Школа мистецтв Харківської міської ради».

Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджені:

19. Вєдяєва Олена Володимирівна, директор Харківського ліцею №107 Харківської міської ради Харківської області;

20. Язикова Наталя Валеріївна, учитель іспанської мови Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області.

Грамотою Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради нагороджені:

21. Козачок Ольга Миколаївна, вихователь комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25 Харківської міської ради»;

22. Антонюк-Красавіна Юлія Леонідівна, вихователь комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 119 Харківської міської ради»;

23. Водяницька Олена Захарівна, вихователь комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 123 комбінованого типу Харківської міської ради»;

24. Іванюк Катерина Арсентіївна, вихователь комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 136 Харківської міської ради»;

25. Корнієнко Ольга Анатоліївна, вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 180 Харківської міської ради»;

26. Яно Ельміра Шарипівна, музичний керівник комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 248 Харківської міської ради»;

27. Коваленко Сергій Володимирович, учитель інформатики Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області;

28. Жога Алла Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради»;

29. Кайрод Володимир Миколайович, учитель біології комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва»;

30. Посітко Тетяна Володимирівна, учитель хореографії Харківського педагогічного ліцею № 4 Харківської міської ради Харківської області;

31. Ясенова Олена Володимирівна, учитель початкових класів Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області;

32. Мухаметдінов Володимир Нагімович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області;

33. Гаєвська Раїса Сергіївна, учитель української мови та літератури Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області;

34. Степанова Наталя Миколаївна, учитель образотворчого мистецтва Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області;

35. Чистякова Наталія Борисівна, учитель математики Харківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області;

36. Бондар Ольга Павлівна, учитель математики Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області;

37. Почуєва Олена Анатоліївна, учитель математики Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області;

38. Дмітрієва Світлана Михайлівна, учитель фізичної культури Харківського ліцею №107 Харківської міської ради Харківської області;

39. Шарун Любов Іванівна, вихователь групи продовженого дня комунального закладу «Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області»;

40. Яцюк Антоніна Володимирівна, учитель початкових класів Харківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;

41. Чуйко Олена Леонідівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 165 Харківської міської ради Харківської області;

42. Бурковська Оксана Євгеніївна, учитель початкових класів комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області»;

43. Оліна Наталія Петрівна, учитель англійської мови Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області;

44. Бєльчікова Лариса Яківна, учитель російської мови та літератури спеціалізованої економіко-правової школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»;

45. Циганок Оксана Іванівна, учитель англійської мови спеціалізованої економіко-правової школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»;

46. Даниленко Ірина Анатоліївна, учитель початкових класів спеціалізованої економіко-правової школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»;

47. Колісниченко Жанна Олександрівна, учитель фізичної культури спеціалізованої економіко-правової школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»;

48. Астрашкова Наталія Валеріївна, учитель англійської мови Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області;

49. Зубко Інна Володимирівна, тренер-викладач комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Харківської міської ради»;

50. Яновський Олександр Олегович, тренер-викладач комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Харківської міської ради».

Кiлькiсть переглядiв: 79