• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Екскурсія до Харківської міської ради для лідерів шкільних організацій учнівського самоврядування

Екскурсія до Харківської міської ради для лідерів шкільних організацій учнівського самоврядування

2018-11-05

/Files/images/_2018_6/6229225f655b7e833786f23ad50fa380.jpg

5 листопада 2018 року для лідерів шкільних організацій учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Київського району відбулась екскурсія до Харківської міської ради.

У малому залі міської ради представники учнівських організацій зустрілись з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. Під час бесіди Геннадій Адольфович відповів на запитання учнів, зокрема, про близькі плани міста: будівництво сміттєпереробного комплексу, розвиток метро у бік вулиці Одеської, реконструкції зоопарку та саду імені Шевченка. Відмітив, що робота в органах влади є досить відповідальною, вимагає повної віддачі сил, знань та бажання працювати для людей, побажав учням завжди залишатися кращими, вірити в себе і тоді все вийде (здійсниться).

У великій сесійній залі учні мали змогу поспілкуватись з головою Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайлом Лазаревим та заступником директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлією Згурською, які розповіли про напрямки роботи та реалізацію проектних ініціатив молоді, що сприятимуть розвитку Харкова, як самого комфортного міста для життя. Михайло Лазарев відмітив, що за версією експертів«Kyiv Smart City Forum 2018» Харків визнано кращим інноваційним містом країни.

Школярі побували у вишуканому та сучасному залі для прийому офіційних делегацій. Лідери учнівського самоврядування дізнались багато цікавого про міжнародне співробітництво міста Харкова з містами інших країн.

Екскурсія до мерії виявилась не тільки цікавою, корисною для школярів, але й надала заряд позитиву та стане поштовхом для створення творчих учнівських проектів.


Галерея "Екскурсія у Харківську міську раду"

Кiлькiсть переглядiв: 80