З Новим роком та Різдвом Христовим!

2018-12-31

/Files/images/_2018_7/nastol-com-ua-38659.jpg

Шановні колеги, дорогі друзі!

Сердечно вітаю зі світлими та радісними святами – з Новим роком та Різдвом Христовим!

Уже стає історією 2018 рік – рік непростий, але водночас цікавий, плідний на яскраві враження та здобутки.

Я впевнена, що у кожного з вас є гарні спогади про радісні, приємні події, багато з яких пов’язані з трудовою діяльністю, з улюбленим дитячим садочком, школою або закладом позашкільної освіти, зі своїми вихованцями, учнями, заради яких ви щоденно здійснювали маленький подвиг, про яких хвилювалися і піклувалися, з якими ділилися своїми знаннями та життєвою мудрістю.

Ми продовжуємо рух уперед. Шлях реформ ніколи не буває простим, проте результати нашої з вами щоденної роботи стануть надійними фундаментом для подальшого розвитку сфери.

Новорічні свята – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, час нових можливостей та здійснення бажань, і я щиро вірю, що усі сумні моменти залишаться у минулому, а найкращі й найприємніші спогади зігріватимуть вашу душу протягом усього 2019 року.

Бажаю зустріти Новий Рік та Різдво Христове у піднесеному настрої, зі світлими думками, оптимізмом, добрими сподіваннями, з вірою у свої сили.

Зичу новорічних див, радості, підтримки близьких і друзів. Нехай маленькі колядники засіють у вашому домі щастя, благополуччя, родинне тепло й світлі почуття віри, надії та любові!

З повагою та найщирішими вітаннями,

начальник Управління освіти Тетяна Куценко

Кiлькiсть переглядiв: 157