• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Порядок видачі електронних квитків для пільгового проїзду

Порядок видачі електронних квитків для пільгового проїзду

2019-06-04

/Files/images/_oformlenie_sayta/etiket.jpg

У зв'язку з втратою деякими учнями отриманих ними пільгових електронних квитків, Департаментом інфраструктури Харківської міської ради видано наказ № 140 від 24.05.2019р. про забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова пільговими електронними квитками для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені.

Зокрема наказом зобов'язано комунальне підприємство «Харківпасс» забезпечити реалізацію пільгових електронних квитків для проїзду у міському електричному транспорті (метрололітен, трамвай, тролейбус) на підставі документів, наданих закладом загальної середньої освіти міста Харкова, після сплати комунальному підприємству «Харківпасс» затвердженої вартості пільгових електронних квитків. Вартість виготовлення та програмування нового пільгового електронного квитка, що видається в обмін на втрачені складає 45,00 грн. (Сорок п'ять грн. 00 коп.)

Звертаємо Вашу увагу на наступний алгоритм дій закладів освіти щодо замовлення, оплати та отримання пільгових електронних квитків для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені:

1. Надати лист (скан копію) на блокування втраченого квитка на електронну пошту school@kpkharkovpass.kh.ua

2. Надати поіменний список учнів, які бажають отримати нові пільгові електронні квитки, що видаються в обмін на втрачені в електронному вигляді у форматі Ехсеl, на електронну пошту school@kpkharkovpass.kh.ua

3. Після перевірки Підприємством відповідності наданих даних, отримуєте дозвіл (відповідь на електронну пошту) на здійснення оплати. У разі невідповідності даних у наданих закладом освіти списках учнів підприємство повертає надані закладом освіти документи на доопрацювання.

4. Надати (скан копію) квитанції щодо оплати вартості виготовлення та програмування пільгових електронних квитків у кількості згідно наданого закладом освіти поіменного списку учнів на електронну пошту school@kpkharkovpass.kh.ua

5. Видача електронних квитків в обмін на втрачені здійснюється підприємством представнику закладу освіти за належно оформленою на нього довіреністю, передачі вищевказаних оригіналів документів та пред'явленню документа, що посвідчує особу.

Кiлькiсть переглядiв: 81