• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Дискусія в рамках проекту "вНЕзависимости"

Дискусія в рамках проекту "вНЕзависимости"

2019-06-26

/Files/images/__2019/20190626.jpg

26 червня 2019 року в Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулась панельна дискусія на тему: «Партнерство та консолідація зусиль у боротьбі з розповсюдженням наркотичних речовин» в рамках проекту "вНЕзависимости".

У заході взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, народний депутат України Олександр Грановський, представники громадських організацій, правоохоронці, вчителі району, медики, психологи.

Дискусія була приурочена до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом. Модератором дискусії виступив Дмитро Корпачов. В ході спілкування з залом він розкрив особливості сімейного виховання, спрямованого на попередження вживання підлітками наркотичних речовин. Під час дискусії виступила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Горбунова-Рубан Світлана Олександрівна, яка розповіла, що в місті пройшли численні акції з зафарбовування інтернет-адрес, відбулися тематичні круглі столи та наради, були реалізовані пілотні проекти в школах спрямовані на боротьбу з наркозалежністю.

/Files/images/__2019/20190626 2.jpg /Files/images/__2019/20190626 3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 102