Районні етапи міських турнірів

2019-10-14

/Files/images/__2019/20191014 3.jpg

У жовтні відбулись районні етапи міських турнірів юних біологів, географів, інформатиків, винахідників і раціоналізаторів. Близько 350 учнів змагались за перемогу в інтелектуальних боях. Цікаві дискусії та несподівані рішення запропонованих завдань виявили оригінальність мислення, здатність працювати в команді та ораторські здібності майбутніх науковців.

На підставі протоколів журі визначено переможців турнірів. Вітаємо кращі команди і бажаємо успіхів у майбутніх дослідженнях!
Переможцями районного етапу ХІV міського турніру юних біологів стали команди:
Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області - І місце;
Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області ім. В.Г. Сергєєва - ІІІ місце;
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області - ІІІ місце.

Переможцями районного етапу ХІІІ міського турніру винахідників і раціоналізаторів визнані учнівські команди:
Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області - І місце;
Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області - ІІІ місце;
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області - ІІІ місце.

Переможцями районного етапу ІV міського турніру юних інформатиків визнані учнівські команди:
Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області – І місце;
Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області – ІІІ місце;
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області –ІІІ місце;
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області – ІІІ місце;
Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області - переможець у номінації «За кращу презентацію задачі-проекту» ;
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області – переможець у номінації «Команда кращих програмістів».

Переможцями районного етапу ХІІ міського турніру юних географів стали учнівські команди:
Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області - І місце;
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області - ІІ місце;
Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області - ІІІ місце;
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 170 Харківської міської ради Харківської області - ІІІ місце.

/Files/images/__2019/20191014 5.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 31