• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Участь у міському семінарі з міжнародної діяльності

Участь у міському семінарі з міжнародної діяльності

2021-04-08

/Files/images/____2021/134.jpg

08 квітня 2021 року відбувся міський онлайн-семінар за темою «Скарбничка досвіду участі в міжнародних програмах та проєктах в умовах дистанційного навчання», у якому взяли участь представники закладів освіти району №№ 36, 62, 134 та 172 .

Під час заходу Калініна Ольга Борисівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області, розповіла про участь учнів та педагогів закладу в міжнародних освітніх проєктах в умовах дистанційного навчання.

Ольга Борисівна поділилася досвідом роботи щодо співпраці з Гете-Інститутом, культурним інститутом Федеративної Республіки Німеччина та іншими освітніми установами. Вона розповіла про участь учнів та учителів у наймасштабнішому проєкті Гете-Інституту, міжнародному конкурсі для учнівської молоді «Молодіжні дебати в центральній, східній та південно-східній Європі», у якому протягом багатьох років заклад активно бере участь. Також вона розповіла про участь учнів школи у програмі Дитячий цифровий університет (KinderUni) та Молодіжний цифровий університет (JuniorUni), запроваджений Гете-Інститутутом.

Ольга Борисівна поділилася інформацією щодо участі упроєкті «Збережемо довкілля», в рамках якого школа співпрацює з ліцеєм № 28 (м. Львів) та середньою школою о. Наксос (Греція). Крім цього, вона розказала про проєкт «Ми шукаємо друзів», завданням якого є навчання усного і писемного мовлення через спілкування з представниками іншомовних культур, знайомство учнів з культурами інших країн, отримання учнями досвіду роботи в команді задля досягнення спільної мети, налагодження контактів між учителями різних країн з метою обміну досвідом.

Ольга Борисівна акцентувала увагу присутніх на тому, що для учнів міжнародні шкільні проєкти – це, передусім, можливість зануритися в іншомовне середовище, підвищити свою мотивацію до вивчення іноземних мов, познайомитися з культурою іншого народу, розширити уявлення про світ, а для вчителів – це чудова нагода поділитися досвідом із колегами, пізнати нові можливості для викладання та розширити власний світогляд.

Захід пройшов цікаво та продуктивно, а виступи усіх спікерів засвідчують те, що участь у міжнародних освітніх проєктах - це не просто модний тренд, а обов’язковий елемент освітнього процесу.

/Files/images/____2021/08042021.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 102