Вітаємо призерів Чемпіонату Європи з таеквон-до ІТФ 2021!

20-24 жовтня в м. Іракліон (Греція, о. Кріт) відбувався European ITF Championship 2021 (Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ 2021) серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів.

У цьому турнірі брали участь майже 950 спортсменів з 19 країн Європи. Це був перший міжнародний «живий» турнір за 2 роки пандемії.

Збірна команда України отримала ІІІ місце в загальному заліку, поступившись командам Греції та Россії. У складі команди були учні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 165 Харківської міської ради Харківської області: Тарнопольський Іван, Тімошевський Владислав, Турпетко Дмитро, Прокоп'єв Дмітрій, які вибороли ІІІ місце у програмі самозахисту серед юніорів 14-17 років.

Крім того, Тарнопольський Іван отримав ІІ місце в командному тулі серед команд 14-15 років.

Хлопці відвідують секцію з таеквон-до ІТФ КДЮСШ № 12 на базі школи (тренер вищої категорії, майстер спорту міжнародного класу Тараніна Наталія Геннадіївна).