• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Українсько-німецький проєкт «Молодь дебатує»

Українсько-німецький проєкт «Молодь дебатує»

2022-02-09

/Files/images/___2022/F1982C43-3483-4265-AD11-F62B5916CBF9 — копия.jpeg

Лідери учнівського самоврядування району долучились до унікального українсько-німецького проєкту розвитку демократії через навчання молоді грамотно відстоювати власні думки «Молодь дебатує».

Упродовж серпня-грудня 2021 року українських школярів навчали німецькі та українські фахівці, експерти та представники українських ЗМІ. Серед них, зокрема, німецький режисер-документаліст Маркус Вельш (MarcusWelsch) та журналістки українського фактчекінгового проєкту «StopFake» Аліна Мосендз та Ольга Юркова. Учасники проєкту дізнавались про основи роботи з інформацією та створювали власні медіа-проєкти (відео, інтерв’ю, короткі документальні фільми й веб-сторінки) у співпраці з журналістами, активістами та фахівцями на місцях.

Українські та німецькі експерти разом з партнерами фактчекінгового проєкту «StopFake», які були долучені до розробки та реалізації проєкту «Розвиток медійної грамотності», визначили найкращих в різних номінаціях.

Вітаємо фіналістів в категорії «Екологія» учнів та учениць 11 класу Харківського педагогічного ліцею № 4: Бутко Маргариту, Антонову Валерію, Мирошника Дмитра, Олефіренка Івана, Подоляку Софію та їх наставника Ісаєву Світлану Михайлівну, учителя української мови та літератури.

Бажаємо творчого натхнення, подальших успіхів та нових досягнень!

/Files/images/___2022/молодь дебатує.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 134