• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Установча сесія Міжнародних програм «Школа миру» та «Юний миротворець»

Установча сесія Міжнародних програм «Школа миру» та «Юний миротворець»

2023-02-02

/Files/images/___2022-2023/02.02.2023.jpg

01 лютого 2023 року на базі Київського району відбулась установча сесія Міжнародних програм «Школа миру» та «Юний миротворець» у межах відзначення Міжнародного дня людського братерства. Захід проведено у режимі онлан-конференції за сприяння Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради, ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни», Міжнародної асоціації миротворців ООН "Солдати миру" AISP/SPIA, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

У заході взяли участь представники зазначених організацій, юні миротворці та куратори учнівського самоврядування Київського, Індустріального, Шевченківського та Салтівського районів.

Почесні гості конференції: Дінеш Сабніс, професор, доктор AGM Activity Ashoka Group of Schools та Генеральний секретар індійської делегації AISP SPIA, Індія та Ерік Доккен - учасник миротворчих місій ООН, представник міжнародної програми “Подорож заради миру”, Норвегія, щиро привітали учасників конференції, висловили сподівання на подальшу співпрацю та повідомили про запуск нової Подорожі заради миру в Норвегії вже цього літа. Учасники зустрічі ознайомились з історичними аспектами запровадження Міжнародного дня людського братерства, напрямами реалізації проєктів «Школа миру» та «Юний миротворець» міжнародного громадського руху миротворців. Обговорили такі теми, як гуманність, мир, солідарність, які є дуже важливими для розуміння кожного з нас, особливо через конфлікти та різноманітні катастрофи, які відбуваються в різних частинах сучасного світу.

Єлисєєнко Дар’я та Ясинецька Дар’я, учениці ХСШ № 119, Скрипка Анастасія, учениця ХГ № 55, учасниці Громадського руху миротворців ООН, у межах тематики конференції у своїх виступах розкрили актуальність передачі досвіду учасників миротворчих місій ООН підростаючому поколінню, можливість створення сумісних проєктів, програм, спілкування і обміну думками.

Голова районної організації ДЮА «ШУМ» Валерій Висоцький, учень 11 класу ХЗОШ № 36, розповів про напрямки діяльності учнівського самоврядування у цей складний та відповідальний для нашої країни час, пошук нових ідей, нових шляхів привернення уваги до проблем миру.

Сергій Самойлов та Олександр Дорошенко, очільники ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни», відмітили важливість діяльності юних творців миру, в подальшій розбудові миру, підкреслили особливу роль мережі «Шкіл миру» у визвольній боротьбі українського народу, побажали здоров’я, наснаги та віри у перемогу України.

Зустріч відбулась у теплій, дружній атмосфері взаємоповаги та взаєморозуміння, обговорення майбутніх аспектів мирно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Установча сесія Міжнародних програм «Школа миру» та «Юний миротворець»

Кiлькiсть переглядiв: 82