Участь у акції «Героям сучасності»

2023-09-13

/Files/images/____2023-2024/акція героям сучасності.jpg

За ініціативи Департаменту освіти Харківської міської ради з 01 вересня 2023 року оголошено про старт акції "Героям сучасності" – марафону віри в наших захисників та захисниць, марафону вдячності нашим героям сучасності, марафону найщиріших побажань борцям за нашу свободу, наші цінності та наше щасливе майбутнє.

Дошкільнята закладів освіти з 1 по 10 вересня долучилися до акції у номінації “Хоробрим серцям від щирих маленьких сердець”.

Акція «Героям сучасності» ‒ ще одна можливість подякувати тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє, подякувати за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, творити, навчатися, працювати та бачити рідних, подякувати за боротьбу за кожен клаптик нашої української землі та право залишатися вільною та незалежною нацією…

Невтомні павучки закладів дошкільної освіти Київського району регулярно плетуть маскувальні сіточки-обереги та заряджають їх енергією Перемоги. А щоб розрадити важкі воєнні будні наших незламних захисників-захисниць, надати їм сил та наснаги для подальшої боротьби, чарівниці-кухарі випікають ароматні смаколики, вкладаючи часточку своєї душі, любові та вдячності.

Впевненими кроками йдемо до ПЕРЕМОГИ!

Участь у акції "Героям сучасності" Волонтерська діяльність ЗДО

Волонтерська діяльність ЗДО № 25 Волонтерська діяльність ЗДО № 2

Кiлькiсть переглядiв: 54