Персональний склад Районної батьківської ради

№ з/п Прізвище ім’я по батькові учасника Навчальний заклад, який представляє учасник
1. Нуреєва Ільміра Рашитівна ХГ № 1
2. Севастьяненко Катерина Олександрівна ХПЛ № 4
3. Дорожко Ірина Олександрівна ХЗШ № 5
4. Парфенюк Катерина Анатоліївна ХТЛ № 9
5. Деменко Тетяна Костянтинівна ХСШ № 16
6. Баракат Олеся Олександрівна ХСШ № 17
7. Русанова Лідія Адамівна ХЗШ № 36
8. Балабай Ольга Анатоліївна ХЗШ № 37
9. Хомицька Любов Геннадіївна ХЗШ № 52
10. Михайлов Олег Володимирович ХГ № 55
11. Тільна Наталія Анатоліївна ХСШ № 62
12. Замула Олена Василівна ХЗШ № 96
13. Туркіашвілі Зінаїда Анатоліївна ХЗШ № 100
14. Улітін Віталій Володимирович ХЛ № 107
15. Чийпізубова Ірина Леонідівна ХЗШ № 110
16. Побєдіна Олена Сергіївна ХСШ № 133
17. Фатєєва Наталія Юріївна ХСШ № 134
18. Юдіна Євгенія Валеріївна ХЗШ № 158
19. Манько Зоя Михайлівна ХЗШ № 164
20. Решетняк Валентина Валеріївна ХЗШ № 165
21. Кулибаба Катерина Анатоліївна ХСШ № 166
22. Соловйова Ольга Олександрівна ХСШ № 170
23. Кадуцька Оксана Валеріївна ХГ № 172
24. Парфьонова Ірина Анатоліївна «Професіонал»
25. Полежаєва Ганна Борисівна Академічний художній ліцей
26. Одарюк Максим Павлович СЕПШ ХГУ «НУА»
27. Гуровенко Людмила Миколаївна «Лєствіца»
28. Гур’єва Ірина Сергіївна «Старт-школа»
29. Чала Олена Володимирівна ДНЗ № 2
30. Якуніна Світлана Олександрівна ДНЗ № 4
31. Рудь Наталія Михайлівна ДНЗ № 22
32. Дика Олександра Степанівна ДНЗ № 25
33. Степаненко Мар’яна Володимирівна ДНЗ № 36
34. Бондарцова Вікторія Іванівна ДНЗ № 66
35. Корчева Наталія Олександрівна ДНЗ № 74
36. Тетянченко Наталя Володимиріна ДНЗ № 87
37. Новікова Світлана Юріївна ДНЗ № 101
38. Кривіч Катерина Анатоліївна ДНЗ № 109
39. Васіну Аліну Юріївну ДНЗ № 119
40. Синиця Катерина Сергіївна ДНЗ № 123
41. Погребна Катерина Сергіївна ДНЗ № 136
42. Щербакова Вікторія Ігорівна ДНЗ № 180
43. Брадулова Інна Володимирівна ДНЗ № 222
44. Безпала Олександра Олександрівна ДНЗ № 242
45. Воротна Наталія Олександрівна ДНЗ № 248
46. Барсукова Ольга Миколаївна ДНЗ № 264
47. Леонова Юлія Сергіївна ДНЗ № 370
48. Сібель Ганна Маріо ДНЗ № 373
49. Новомлинська Катерина Олександрівна ДНЗ № 374
50. Устименко Ольга Сергіївна ДНЗ № 382
51. Маліченко Олена Миколаївна ДНЗ № 395
52. Зайко Світлана Анатолівна ДНЗ № 396
53. Білогур Оксана Миколаївна ДНЗ № 397
54. Пономаренко Олеся Сергіївна ДНЗ № 410
55. Залозна Світлана Павлівна ДНЗ № 413
56. Гондар Наталія Олександрівна ДНЗ № 464
57. Бобилєва Яна Владиславівна ДНЗ «ХАІ»
Кiлькiсть переглядiв: 136