/Files/images/96_афганістан.jpgСаме під такою назвою пройшло свято-зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані в Харківській загальноосвітній школі I-IIIступенів № 96.
Урочисті збори з цієї нагоди проходили в актовій залі. У них взяли участь керівники Київського району, воїни-інтернаціоналісти, представники ветеранських організацій і громадськості. До дітей завітали ветерани афганської війни – отаман міського товариства Українського реєстрового козацтва, генерал-полковник УРК Закипний Іван Васильович, воїни-афганці: Конотоп Юрій Павлович, Дуднік Володимир Михайлович, та Набока Сергій Вікторович.
Протягом години учні разом з гостями поринали в пекучі спогади про ту страшну війну.
Ветерани розповідали всім присутнім про те, як вони виконували свій інтернаціональний обов’язок, згадували своїх бойових товаришів.
Пригадали і колишнього учня нашої школи, Бобро Віктора Миколайовича, який також поліг в ущелинах Афганських гір, і тих хлопців, які не повернулися з війни, але навіки залишилися в пам’яті своїх рідних.
/Files/images/96_12.jpgПоздєєва Тетяна Геннадіївна також побажала учням здоров’я, миру на цій квітучий землі, порадила бути мудрими, та залишатися небайдужими до подій минулого.
Святковий захід проходив за участю учнів, які подарували гостям концерт, та подякували за цікаву та приємну зустріч.
Закипний Іван Васильович звернувся до дітей з напутнім словом, у якому він бажав цінувати рідних та близьких,друзів, та закликав бути хоробрими, мужніми та дружніми, любити Україну, та цінувати кожен день! Гості та всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих, кого забрала та несправедлива війна. Іван Васильович вручив воїнам-інтернаціоналістам почесні грамоти.
/Files/images/96_13.jpgЦя зустріч була дуже цікавою та корисною! Ніхто не зостався байдужим. Кожен уявляв ті події по-своєму, але кожен розумів, що ця подія була справжнім пеклом для воїнів-інтернаціоналістів, яка навічно закарбується в їхніх серцях.
Від імені всієї школи ми хочемо побажати всім воїнам-інтернаціоналістам здоров’я, щастя, миру, злагоди. Ми обіцяємо завжди пам’ятати, якою ціною було здобуте для нас мирне життя!
М.В Рибальченко, педагог-організатор ХЗОШ № 96
Кiлькiсть переглядiв: 32