• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районна педагогічна серпнева конференція

Районна педагогічна серпнева конференція

2021-08-30

/Files/images/___2021_2022/DSC_3228.JPG

30 серпня 2021 року у приміщенні Палацу студентів НТУ "Харківський політехнічний інститут" відбулась районна педагогічна серпнева конференція за темою «Про підсумки розвитку освіти Київського району у 2020/2021 навчальному році та пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік».

У роботі конференції брали участь виконувач обов'язків Харківського міського голови Терехов Ігор Олександрович, голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради, Казанжиєва Неллі Василівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, керівники, педагогічні працівники закладів освіти всіх типів та форм власності, ветерани освіти, молоді вчителі, представники Районної батьківської ради та районної організації учнівського самоврядування.

Виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов привітав педагогів району з початком нового навчального року, відзначив, що освіта Харкова утримує лідерські позиції в Україні щодо створення умов для забезпечення якості освіти та відмітив, що для міської влади якісна освіта юних харків'ян є одним з пріоритетів діяльності.

Ігор Олександрович вручив 11-ти кращим педагогам району Подяки Харківського міського головиза багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та за підсумками роботи у 2020/2021 навчальному році.

Заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович привітав учасників конференції з початком нового навчального року та побажав натхнення, нових звершень. Володимир Вікторович провів церемонію нагородження педагогівПочесними грамотами Адміністрації Київського району Харківської міської ради,Подякою голови Адміністрації Київськогорайону Харківської міської ради, Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради, Грамотами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання підростаючого покоління та за І місце у міському огляді-конкурсі на визначення кращого закладу загальної середньої освіти з організації роботи з допризовною молоддю Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради було нагороджено педагогічний колектив комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 158».

Перед учасниками конференції з доповіддю виступила начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, яка відмітила досягнення минулого навчального року та окреслила пріоритетні напрямки роботи на 2021/2022 навчальний рік.

Представники Районної батьківської ради та районної організації учнівського самоврядування у своїх виступах розглянули питання розширення можливостей партнерства влади, педагогів, батьків, громадськості та учнівського самоврядування.

Педагогів привітала голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки Мартинова Надія Василівна, побажала міцного здоров'я та наснаги. Під час конференції ветерани праці та молоді спеціалісти отримали подарунки.

Учасників заходу вітали вихованці зразкового колективу народного танцю "Сяйво" Комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради", народний художній колектив бального танцю "Натхнення", дует "NAYAVU" у складі заслужених артистів України Наталії Шкурко та Яна Костирка. З відеопривітанням до учасників конференції звернулись представники шкільних організацій учнівського самоврядування.

Переглянути фото
Кiлькiсть переглядiв: 166