Пробне ЗНО

Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Участь у пробному ЗНО дасть змогу:
· ознайомитися із процедурою проведення;
· психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;
· навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;
· правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;
· отримати результат з певного предмета тощо.
З метою надання можливості ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускникам загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова 15 квітня 2017 року буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури на безоплатній основі для учнів 11-х класів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №88 ім. О.Г.Зубарева Харківської міської ради Харківської області.

Випускники 11-х класів, учні пільгових категорій, загальноосвітніх навчальних закладів Київського району будуть мати можливість пройти пробне незалежне оцінювання з української мови та літератури на безоплатній основі.

Пробне ЗНО проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО становить 120 грн. за один предмет.
Реєстрація осіб для участі в пробному тестуванні триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.
Пробне тестування відбудеться:
1 квітня – з української мови і літератури;
8 квітня – з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.
Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, – два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 8 квітня.
/Files/images/пробне зно 2017.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 183