Міжнародна діяльність

Інформація про стан діяльності з міжнародного співробітництва в закладах загальної середньої освіти Київського району у 2018/2019 навчальному році
Участь педагогів у Міжнародних семінарах, конференціях та інших науково-методичних заходах у 2017/2018 навчальному році
Участь педагогів у Міжнародних семінарах, конференціях та інших науково-методичних заходах

11 травня 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти району було проведено тематичний квест з нагоди відзначення Дня Європи. Детальніше...

15 грудня 2017 року директор ХСШ №17 Касеко І.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Фінтісова Л.В. взяли участь у І Національному конгресі освітян України. Детальніше ...

19 жовтня 2017 року на базі Харківської гімназії №65відбувся міський семінар-практикум "Діяльність шкільних Євроклубів як засіб інтеграції в європейський життєвий простір", у якому взяли участь методист Управління освіти адміністрації Київського району Снурникова І.О. та координатори шкільних Євроклубів ХЗЗСО №16і "Старт-школа". Під час семінару заступник директора з навчально-виховної роботи ХЗЗОС №16Макаренко Л.Ф. презентувала досвід роботи закладу освіти щодо роботи з волонтерами як одним із напрямів діяльності шкільного Євроклубу.

11 травня 2017 року на площі Свободи відбулись урочистості в рамках святкування Днів Європи та з нагоди ухвалення рішення про лібералізацію візового режиму для України. На святі були присутні керівники міста та області, олімпійці, творчі колективи, учасники АТО, бійці Нацгвардії, харків'яни, серед яких і учні нашого району.

10 квітня 2017 року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району було організовано зустріч з делегацією вищих навчальних закладів м. Познані (Польща)

Учні нашого району Тимохіна Дарина, учениця Харківського ліцею № 107, Печенчис Дарина та Третьякова Ірина, учениці Харківської спеціалізованої школи № 17, у складі 30 кращих школярів 10 і 11-х класів міста Харкова відвідали місто Брно (Чехія) у рамках міжнародного проекту «Побратимське колесо ‒ 2017».
З метою ознайомлення з системою освіти в Брно школярі відвідали університет імені Масарика та гімназію з вивченням російської мови, де презентували своє рідне місто, познайомилися зі своїми однолітками і запросили їх відвідати Харків.
Різноманітною була і культурна програма: для школярів організовані екскурсії до Праги та до історичного центру Брно з відвідуванням основних визначних пам'яток ‒ собору Святих Петра і Павла, Міської ратуші, площі Свободи, фонтану Парнас тощо.

З 14 жовтня 2016 року по 30 листопада 2016 року у м. Нюрнберг (Німеччина) працювала виставка «Україна – мрії та реальність», у якій взяли участь учні ХСШ № 133 "Ліцей мистецтв" Виставка «Україна – мрії та реальність» («Ukraine – dreams and reality») (куратор проекту – В.Е.Чернякова) у галереї Gemeinschafthaus. Експозиція містила 50 учнівських робіт учнів образотворчого профілю ХСШ № 133 "Ліцей мистецтв" і присвячена дитячому сприйняттю сьогоднішніх українських реалій та бачення минулого і майбутнього країни, а також відображенню свят, звичаїв, традицій нашого талановитого народу.

У вересні 2016 року учні Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 "Ліцей мистецтв" Харківської міської ради Харківської області взяли участь у регіональному конкурсі дитячого малюнку "ПАРАЛЕЛІ" в межах заходів молодіжної програми з нагоди проведення Тижнів Німеччини України в м. Харкові.
Організаторами цього конкурсу є Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Києві за участю Почесного консула Федеративної Республіки Німеччина в Харкові, Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 "Ліцей мистецтв" Харківської міської ради Харківської області".
Конкурс був організований з метою надання можливості дітям висловити свої креативні думки оригінальними малюнками, продемонструвати можливість перетворення занедбаних будівель в щось нове.

12.04.2016 150 учнів загальноосвітніх навчальних закладів №№ 1, 4, 5, 9, 36 взяли участь у Міжнародному соціальному проекті "Діти за мир у всьому світі", який проходив на базі Палацу Студентів Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" за ініціативи почесного консула республіки Албанія Омарова Шахіна.

20.02.2016 відбувся відбірковий тур східного регіону проекту "Міжнародні молодіжні дебати"

19.01.2016 делегація Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відвідала ХЗОШ № 52 в рамках Програми співробітництва Уряду України та ЮНІСЕФ на 2012-2016 рр. У складі делегації до школи завітала перша леді ФРН, патронеса Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Даніела Шадт, метою візиту якої було ознайомлення з проектами, які реалізуються фондом в Харкові

Кiлькiсть переглядiв: 197