Районні конкурси

Церемонія нагородження переможців районного конкурсу «Київський район очима юних»

15 травня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 158 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу «Київський район очима юних».

На церемонії нагородження були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович,начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, член активу районної батьківської ради Кадуцька Оксана Валеріївна, член районної організації учнівського самоврядування Мамедова Анна, учениця Харківського педагогічного ліцею № 4, керівники закладів освіти, вихователі, вчителі, лідери учнівського самоврядування, вихованці, учні, їх батьки. Конкурс проходив під патронатом голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни. У цьому році Конкурс присвячений року німецької мови в Україні та за традицією відбувався за різними номінаціями: Ілюстрації до німецьких казок» для вихованців закладів дошкільної освіти; «Національний одяг мешканців Земель Німеччини» для учнів 1-4-х класів; «Рекламний проспект «Подорожуємо Німеччиною»» для учнів 5-7-х класів; проект «Внесок німецьких діячів науки та культури в історію Харкова» для учнів 8-9-х класів; «Комп’ютерна анімація з героями німецьких казок» для учнів 9-11-х класів. У конкурсі взяли участь більше ста учнів і вихованців закладів освіти району. Переможцями стали 12 вихованців з 31 закладу дошкільної освіти та 41 учень 1-10-х класів з 24 закладів загальної середньої освіти району. Переможці конкурсу були нагороджені грамотами Управління освіти адміністрації Київського району та подарунками.

Заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович

привітав учасників конкурсу та зазначила, що підростаюче покоління Київського району, без сумніву, зробить свій внесок у розвиток міста Харкова та налагодження дружніх стосунків з іншими країнами світу. Володимир Вікторовичпобажав і учасникам, і глядачам наполегливості у виконанні задуманих планів, натхнення для нових звершень, перемог і досягнень.

Перед учасниками та гостями урочистого заходу виступили творчі колективи закладів освіти району.

Конкурс "Київський район очима юних" - 2018

Церемонія нагородження переможців районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Ми - разом!»

11 квітня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Ми-разом!».

На церемонії нагородження були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова районної Батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, голова районної організації учнівського самоврядування Булатова Оксана, учениця Харківської спеціалізованої школи № 16, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вчителі, лідери учнівського самоврядування, їх батьки.

11 учнів-переможців конкурсу були нагороджені дипломами Управління освіти адміністрації Київського району та цінними подарунками від депутата Харківської міської ради, голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни.

Заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович привітав учасників конкурсу та зазначив, що шкільне самоврядування є одним із найважливіших компонентів розвитку системи місцевого самоврядування, кадровим резервом якого можуть стати наші лідери учнівського самоврядування. Наші лідери, без сумніву, - потужний потенціал ініціативної та творчої молоді Київського району.

Перед учасниками та гостями урочистого заходу виступили творчі колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.

І учасники, і глядачі отримали заряд бадьорості, радості та натхнення. Сподіваємося, що цей заряд додасть всім сил для нових звершень.

Для довідки:
Конкурс засновано у 2014 році з метою створення умов для творчого, інтелектуального та духовного розвитку учнівської молоді, пошуку, розвитку й підтримки талановитої молоді, виявлення та розвитку її потенціалу, лідерських якостей.

За звання «Кращий лідер» змагались учні з 21 закладу освіти району. Конкурс проходив в чотири етапи, у ході яких учасники виявили кмітливість, ерудицію, вміння креативно підходити до вирішення непростих завдань. Конкурсанти продемонстрували свої знання, відповідаючи на поставлені питання; презентували себе і свою роботу, як лідери шкільних організацій. У зв’язку з тим, що 2017/2018 навчальний рік оголошено роком німецької мови в Україні, на конкурсі учасники представили результати дослідницької діяльності за темою: «Внесок німецької культури в розвиток Харкова в минулому та сьогоденні», продемонстрували вміння працювати в команді, шукаючи творче вирішення запропонованої ситуації.

Переможцями конкурсу у цьому році стали:
І місце - Парамонов Максим, учень Харківської гімназії № 172,
Ігнатов Артем, учень Харківської спеціалізованої школи № 62,
ІІ місце - Фредриксен Анна, учениця Харківської спеціалізованої школи № 170,
Бортняк Катерина, учениця Харківської загальноосвітньої школи № 164,
Безпала Софія, учениця Харківської загальноосвітньої школи № 158,
Гордієнко Ніка, учениця Харківської загальноосвітньої школи № 36,
ІІІ місце - Мащенко Анастасія, учениця Харківської гімназії № 1,
Богданова Вероніка, учениця Харківського технологічного ліцею № 9,
Склярова Дар'я, учениця Харківської загальноосвітньої школи № 52,
Шавріна Юлія, учениця Харківської загальноосвітньої школи № 165.

Лідер у кожному з нас

Конкурс на кращу емблему ДЮА "ШУМ"

Кiлькiсть переглядiв: 126