Юні дарування

В 2017 році районний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Юні дарування» проводився за номінаціями:
  • «Вокальний спів» (естрадний спів);
  • «Хореографічні колективи» (сучасна хореографія).

Наказ від 10.02.2017 № 73 "Про підсумки проведення районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Юні дарування» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році"
Наказ від 04.01.2017 № 13 "Про організацію та проведення районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Юні дарування» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році"

9 лютого 2017 року на базі Харківської гімназії № 1 відбувся районний огляд-конкурс "Юні дарування" у номінації "Хореографічні колективи".
Свою майстерність у танцювальному жанрі продемонстрували 22 хореографічні колективи молодшої та старшої вікових категорій із ЗНЗ №№ 1, 5, 16, 36, 37, 62, 100, 107, 110, 133, 158, 164, 172, ХПЛ "Професіонал" та ХП НВК "Старт-школа".
Усі конкурсанти підготувалися до конкурсу на належному рівні та продемонстрували свої вміння у цьому жанрі, мали яскраві костюми.
Оцінювало виступи конкурсантів журі у складі директора методичного центру Управління освіти Настенко Ірини Василівни, методиста методичного центру Управління освіти Снурникової Ірини Олександрівни, голови Районної батьківської ради Баракат Олесі Олександрівни, керівника зразкового хореографічного колективу «Зіронька» Федцової Людмили Іванівни та представника учнівського самоврядування району Михайличенко Анни.
Переможцями конкурсу у молодшій віковій категорії стали такі хореографічні колективи:
І місце: колектив "Сучасні танці" ЦДЮТ № 3;
ІІ місце: колектив "Улыбка" ХСШ № 133 "Ліцей мистецтв", театр-танцю "Ритм" ХЗОШ № 5;
ІІІ місце: колектив "Бегемот" ХЗОШ № 100, колектив "ЮКС" ХСШ № 16, колектив "Колібрі" ХГ № 172.
Перемогу у номінації "За популяризації національних традицій" отримав колектив "Профітрольки" ХПЛ "Професіонал", у номінації "Майбутні зірки" отримав колектив "Lacky" ХЗОШ № 37.
Серед хореографічних колективів старшої вікової категорії місця розподілились таким чином:
І місце: колектив "Натхнення" ХСШ № 62;
ІІ місце: ансамбль сучасного танцю "Реанса" ХСШ № 133 "Ліцей мистецтв", колектив "БАМБІНО" ХЗОШ № 36;
ІІІ місце: колектив "Дівочі мрії" ХГ № 1, колектив "Бегемот" ХЗОШ № 100.
Перемогу у номінації "За відповідність стилю" отримав театр-танцю "Ритм" ХЗОШ № 5.
Переглянути фотозвіт

2 лютого 2017 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 133 "Ліцей мистецтв" відбувся районний огляд-конкурс "Юні дарування" у номінації "Вокалісти". Свою майстерність у вокальному жанрі продемонстрували 39 вокалістів молодшої та старшої вікової категорії із ЗНЗ №№ 1, 4, 5 , 9, 16, 17, 36, 37, 52, 55, 96, 100, 107, 110, 133, 134, 158, 164, 165, 166, 170, 172, ХПЛ "Професіонал" та ЦДЮТ № 3. Усі конкурсанти підготувалися до конкурсу на належному рівні та продемонстрували свої творчі здібності. Оцінювало виступи конкурсантів журі, у складі директора методичного центру Управління освіти Настенко Ірини Василівни, методиста методичного центру Управління освіти Снурникової Ірини Олександрівни, керівника районного методичного об’єднання учителів музичного мистецтва Войтовської Анжеліки Олександрівни, викладача сольного співу ХСШ № 133 «Ліцей мистецтв» Безуглої Катерини Василівни, представника активу Районної батьківської ради Залозної Світлани Павлівни, представника учнівського самоврядування району Дьякової Ольги.
Переможцями конкурсу у молодшій віковій категорії стали:
І місце: Поклонська Христина, вихованка ЦДЮТ № 3;
ІІ місце: Курбатова Анастасія, учениця ХСШ № 166; Юдіна Поліна, учениця ХГ № 172; Гончаренко Еліна, учениця ХЗОШ № 165;
ІІІ місце: Кітченко Маргарита, учениця ХГ № 55; Базіма Ігор, учень ХЗОШ № 52; Іванюга Павло, учень ХСШ № 133; Малюкова Каміла, учениця ХГ № 1, Ольховська Єлизавета, учениця ХТЛ № 9.
Перемогу у номінації "За глибоке розкриття художнього образу" отримала Гребенюк Оксана, учениця ХЗОШ № 36.
Серед конкурсантів старшої вікової категорії місця розподілились таким чином:
І місце: Єндале Сіона, учениця ХСШ № 133;
ІІ місце: Садова Дар'я, учениця ХЗОШ № 158; Савельєва Катерина, учениця ХЗОШ № 5; Халькевич Ольга, учениця ХПЛ "Професіонал", Шехаде Надін, учениця ХЗОШ № 37;
ІІІ місце: Маслова Дарина, учениця ХГ № 172; Бражко Ольга, учениця ХЗОШ № 36; Кабарухіна Олександра, учениця ХЛ № 107; Середа Анна, учениця ХЗОШ № 96.
Перемогу у номінації "Популяризація української пісні" отримала учениця ХЗОШ № 110 Суслова Ганна.
Переглянути фотозвіт
Кiлькiсть переглядiв: 176