Музеї підпорядкованих закладів освіти

  • 19 листопада 2021 року відбувся районний тематичний івент "Функціонування сучасного музею закладу освіти" для керівників шкільних музеї закладів загальної середньої освіти та заступників директорів з виховної роботи. Детальніше...
  • Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.10.2021 № 1142 музей охорони природи Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області та музей Т.Г. Шевченка комунального закладу "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 96 Харківської міської ради Харківської області" підтвердили звання "Зразковий музей".
  • 29.10.2021 Методична нарада із заступниками директорів та керівниками шкільних музеїв. Детальніше...
  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти у 2019/2020 н.р. Детальніше......
  • Районний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв "Край, в якому я живу" у 2019/2020 н.р. Детальніше......
/Files/images/__2019/20190323 2.jpg

Вітаємо Гребенюк Дар'ю, ученицю ХЗОШ № 110, яка посіла І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу", та керівника музею, викладача Захисту Вітчизни Уліцького Ігоря Валерійовича!
Фінальний тур конкурсу проходив 21-23 березня 2019 року в місті Тернопіль.

19 січня 2019 року на базі комунального закладу "Харківська обласна станція юних туристів" відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів "Край, в якому я живу". Детальніше ...

13 грудня 2018 року на базі методичного центру Управління освіти відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів "Край, в якому я живу". Детальніше ...


27 січня 2018 року учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 96 Харківської міської ради Харківської області, Свидло Марія, взяла участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв «Край, у якому я живу» та посіла почесне ІІІ місце. Детальніше ...

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 622 від 21.04.2017 Музею лози Комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості №3 Харківської міської ради" присвоєно звання "Зразковий музей".
Також три шкільні музеї підтвердили звання «Зразковий музей»:
- Музей бойової слави Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5,
- Музей бойової слави 135-го авіаційного полку Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37,
- Музей бойової та трудової слави "Пам'ять" Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52.

Вимоги до змісту та оформлення матеріалів Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

Згідно з наказом Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.04.2015 № 87 "Про підсумки проведення міського конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2015 році" зал-музей єврейської історії та Голокосту "Біль і надія" ХСШ № 170 було нагороджено дипломом ІІІ ступеня в номінації "Кращий військово-патріотичний музей"; музей етнографії "Світлиця" ХСШ № 62 - дипломом ІІІ ступеня в номінації "Кращий етнографічно-краєзнавчий музей"

Згідно з наказом Департаменту освіти Харківської міської ради від 18.04.2014 № 65 "Про підсумки проведення міського конкурса-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2014 році" музей Т.Г.Шевченка Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 96 Харківської міської ради Харківської області визнано переможцем в номінації «Кращий етнографічно-краєзнавчий музей-2014» та нагороджено дипломом І ступеня.
- «Музей Бойової Слави» Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області визнано переможцем у номінації «За збереження пам’яток Великої Вітчизняної війни».
- «Музей імені А.С.Макаренка» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 Харківської міської ради Харківської області визнано переможцем у номінації «За культурно-просвітницьку діяльність».


Галереї "Міський етап конкурсу-огляду шкільних музеїв ЗНЗ та ПНЗ 2014 року 09.04.2014"

Музей бойової слави Харківської загальноосвітньої школи № 5 взяв участь у міському конкурсі-огляді шкільних музеїв 2013 року, став переможцем у номінації «Музей історичного профілю» та отримав Диплом ІІІ ступеню.

Музей бойової та трудової слави у ХЗШ № 158 взяв участь у міському конкурсі-огляді шкільних музеїв, став переможцем у номінації «Музеї історичного профілю» та отримав Диплом ІІІ ступеню.

У конкурсі взяв участь і Музей хліба ХСШ № 17, який також став переможцем у номінації «Музей етнографічно-краєзнавчого профілю» та отримав Диплом І ступеню.

За наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 213 від 22.02.2012, три музеї Київського району – Музей охорони природи Харківського ліцею № 107, етнографічний музей «Світлиця» ХЗШ № 164 та Музей бойової і трудової слави «Пам’ять» ХЗШ № 52 підтвердили звання «Зразковий музей».

Харківський педагогічний ліцей № 4 - Музей "Історія школи"

Харківська загальноосвітня школа № 5 - Музей Бойової слави

Харківська спеціалізована школа № 16 - Музей бойової та Трудової слави

Харківська спеціалізована школа № 17 - Музей С.Єсеніна та Музей Хліба

«Зразковий» шкільний музей бойової слави Двічі Червонопрапорного Вітебського 135 ближньо-бомбардувального та штурмового авіаційного полку Харківської загальноосвітньої школи № 37

Історико-краєзнавчий музей «Пам'ять» при Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №62 - музей "Світлиця"

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 96 - музей Т.Г.Шевченка

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 100 ім. А.С.Макаренка - Краєзнавчий музей „Українська світлиця” та Шкільний музей ім А.С.Макаренка

Харківський ліцей №107 - Музей Охорони Природи та Музей Бойової слави

Музей комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №158 Харківської міської ради Харківської області» «Історико-краєзнавча кімната Бойової та Трудової Слави»

Етнографічний музей “Світлиця” Харківської загальноосвітньої школі І- III ступенів № 164

Музей "Бойової слави" Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164

Етнографічний музей “Світлиця” Харківської загальноосвітньої школі І- III ступенів № 166

Харківська спеціалізована школа № 170 - Музей єврейської історії та холокоста "Біль та надія"

Харківська гімназія № 172 - Краєзнавчий музей «Культура та побут Слобожанщини»

Центр дитячої та юнацької творчості - Музей Історії та Музей Лози

Археологічний музей Школи мистецтв

Кiлькiсть переглядiв: 384